Евертън и Тотнъм направиха зрелищно 2:2

Евертън - Тотнъм

Отборите на Евертън и Тотнъм направиха отличен мач и завършиха 2:2 в първия сблъсък от 33-ия кръг във Висшата лига на Англия.

Хари Кейн откри за гостите от Лондон в 27-та минута, но Сигурдсон възстанови равенството 4 минути по-късно.

През втората част отново Сигурдсон даде аванс на Евертън и пак Кейн върна равенството малко след това.

Тотнъм е седми в класирането с 50 точка, с една повече от осмия Евертън.

Германки пред

Евро 2020 оголи различията на Стария континент

Мишел Платини може и да си е мислил преди 9 години, че разпиляването на европейския шампионат в няколко държави ще сближи максимално феновете и повече от тях ще почувстват неговата магия. Но на практика един от ефектите е, че футболът попи различните политически настроения в страните от Стария континент. Съответно различията породиха проблеми. На Запад..

публикувано на 24.06.21 в 20:39
Ашраф Хакими (отпред)

ПСЖ пребори Челси за подписа на Ашраф Хакими

Крайният защитник на Интер Ашраф Хакими ще продължи кариерата си в ПСЖ, след като френският гранд пребори Челси за подписа на един от най-добрите бекове в Европа. Хакими се присъедини към Интер от Реал Мадрид миналото лято и помогна на "нерадзурите" да спечелят първа шампионска титла от 11 години насам, а сега ще облече екипа на още един европейски..

публикувано на 24.06.21 в 20:04
Йордан Янчев

Победи за Левтеров, Янчев и Габриела Георгиева на държавното по плуване

Националите Калоян Левтеров (Славия) и Йордан Янчев (Сандански) постигнаха победи на 100 метра гръб и 800 метра свободен стил в първия ден на държавното лично отборно първенство по плуване в София. 18-годишният Левтеров, който е рекордьор в дисциплината с 54.96 секунди и има олимпийска квота на 200 метра гръб, се наложи с резултат от 56.38 секунди...

публикувано на 24.06.21 в 19:54
Треньорът на ЦСКА София Любослав Пенев.

ЦСКА София заминава за Австрия с 24 футболисти

ЦСКА София проведе последно тренировъчно занимание на клубната база в Панчарево, с което приключи първият етап от предсезонната подготовка на отбора. Утре (25 юни) в 6:10 часа сутринта тимът ще е на Терминал 2 на Летище "София" и някои от футболистите ще дадат изявления пред медиите. Малко по-късно ЦСКА - София ще отлети за Тирол (Австрия), където ще..

публикувано на 24.06.21 в 18:37
Петра Квитова

Квитова и Азаренка продължават напред в Бад Хомбург

Първите две в схемата Петра Квитова и Виктория Азаренка се класираха за четвъртфиналите на турнира по тенис в германския град Бад Хомбург. Чехкинята спечели срещу Ан Ли (САЩ) с 6:2, 6:7 и 6:1 за два часа игра. Чехкинята нямаше никакви проблеми в първия и в третия гейм, но загуби втория след тайбрек. Азаренка спаси четири мачбола и победи..

публикувано на 24.06.21 в 06:55
Ига Швьонтек

Ига Швьонтек отпадна от турнира в Ийстборн

Шампионката на "Ролан Гарос" за миналата година Ига Швьонтек отпадна във втория кръг на турнира по тенис в английския град Ийстборн. Поставената под номер 4 в схемата полякиня загуби от Даря Касаткина (Русия) с 6:4, 0:6, 1:6. На четвъртфиналите Касаткина ще играе срещу бившата шампионка от "Ролан Гарос" Елена Остапенко (Латвия), която надделя..

публикувано на 24.06.21 в 06:49
Кристиано Роналдо

Роналдо подобри още един рекорд

Звездата на португалския национален отбор по футбол Кристиано Роналдо подобри още един рекорд. 36-годишният голмайстор вкара две дузпи срещу Франция на европейското първенство и вече има 5 гола от началото на турнира, като поведе в листата на голмайсторите. Той вече има и общо 21 гола на световни и европейски първенства, като изпревари..

публикувано на 24.06.21 в 06:41