Ботев (Пловдив) с бронзовите медали след победа над Славия

Ботев (Пловдив) победи с 2:1 у дома Славия в двубой от 31-ия кръг в Първа лига и си осигури третото място в първенството. Мачът започна добре за гостите и в 13-ата минута Кристиян Добрев се разписа във вратата на домакините, но попадението беше..

публикувано на 22.05.22 в 22:40

Мартин Чой и Ангел Траков с втори места в Открития шампионат на Сърбия

Мартин Чой от „Еко BMW МС рейсинг тийм“ с BMW в клас Superbike и Ангел Траков от „АИТ рейсинг тийм“ с „Yamaha“ в клас F 600 заеха вторите места в класовете си и в двата дни на Открития шампионат на Сърбия на писта, който е и кръг от BMU надпреварата..

публикувано на 22.05.22 в 22:00

Конелиано на Христина Вучкова загуби финала на Шампионската лига от Вакъфбанк

Италианският Конелиано, в който играе българката Христина Вучкова, загуби финала на женската Шампионска лига, отстъпвайки..

публикувано на 22.05.22 в 21:44

Милан триумфира с шампионската титла в Италия за 19-и път

Милан стана шампион на Италия за 19-и път в историята си и първи от 11 години насам. „Росонерите“ не допуснаха изненада в последния кръг на калчото и след категорична победа с 3:0 като гост над Сасуоло завършиха на върха с две точки пред втория..

публикувано на 22.05.22 в 21:29

Манчестър Сити е шампион на Англия след обрат срещу Астън Вила

Манчестър Сити победи Астън Вила с 3:2 и стана за осми път в историята си шампион на Англия. Малко преди края тимът на Пеп Гуардиола изоставаше с 0:2 с попадения на Мати Кеш и Коутиньо, но два попадения на Илкай Гюндоган и Родри донесоха в рамките..

публикувано на 22.05.22 в 20:05

Юношите на България с равенство в участието си на ЕП до 17 години

Юношите на България до 17 години завършиха участието си на Европейското първенство по футбол с равенство срещу Полша. Крайното 1:1 беше оформено след два гола през второто полувреме, като Оливер Славински откри резултата в 47-ата минута, а Стефан..

публикувано на 22.05.22 в 19:41

Злато и сребро за Стилияна Николова във финалите на СК в Памплона

Стилияна Николова спечели още два медала от Световната Чалъндж купа в Памплона (Испания). Възпитаничката на Валентина Иванова триумфира във финала с бухалки и остана втора в този с топка. Талантливата ни гимнастичка изигра много силно композицията си..

публикувано на 22.05.22 в 17:54

Обновеният ни ансамбъл с първи медал от СК

Обновеният ансамбъл на България в състав Вая Драганова, Женина Трашлиева, София Иванова, Рейчъл Стоянов, Маргарита Василева и Камелия Петрова, който тренира заедно от около месец спечели първия си медал от Световна купа по художествена гимнастика. В..

публикувано на 22.05.22 в 17:29
Григор Димитров

Григор Димитров започна с бърза победа участието си на "Ролан Гарос"

Григор Димитров се класира за втория кръг на турнира от Големия шлем "Ролан Гарос". В първия си двубой във френската столица хасковлията нямаше проблеми и спечели лесно срещу американеца Маркос Хирон с 6:1, 6:1, 6:1 за 94 минути. Поставеният под..

публикувано на 22.05.22 в 14:02

Теодор Кабакчиев с първи подиум в Световния шампионат по Хард Ендуро

Теодор Кабакчиев донесе първи подиум за България от Световното първенство по Хард ендуро, след като завърши на второто място в „Xross Rally“ – втори кръг от световния шампионат, който завърши в Златибор , Сърбия. Пред най-добрия ни състезател..

публикувано на 22.05.22 в 13:54