Роналд Куман

Куман бесен на ВАР след загубата от Реал

Старши треньорът на Барселона - Роналд Куман, беше много ядосан и разкритикува реферите след поражението на своите с 1:3 от Реал (Мадрид) в 7-ия кръг от първенството на Испания по футбол. Той пренесе гнева си и върху хората от системата за видео..

публикувано на 25.10.20 в 06:15
Григор Димитров

Григор Димитров не издържа срещу Де Минор

Григор Димитров загуби срещу Алекс Де Минор (Австралия) със 6:7, 7:6, 4:6 в полуфиналите на турнира по тенис в Антверп (Белгия). Като фаворит на букмейкърите в мача влезе 21-годишният австралиец, който изигра много солиден двубой срещу поставения под..

публикувано на 24.10.20 в 23:25
Георги Тодоров

Треньорът на Левски подаде оставка

Треньорът на Левски Георги Тодоров подаде оставка след петата загуба на тима от началото на сезона. „Сините“ загубиха с 1:2 у дома от Черно море, въпреки че водеха до почивката с 1:0 ,а варненци бяха останали с човек по-малко. „Намирам..

публикувано на 24.10.20 в 22:35

Черно море обърна Левски с човек по-малко

Слабото представяне на Левски от началото на сезона продължи, след като "сините" загубиха от Черно море у дома с 1:2 в мач от 10-ия кръг на Първа лига, въпреки че играха цяло полувреме с човек повече. Двубоят на "Герена" започна силно за домакините, които..

публикувано на 24.10.20 в 22:18

Борусия Дортмунд взе дербито на Рур

С голове през второто полувреме на Мануел Аканджи и Ерлинг Халанд Борусия (Дортмунд) спечели Дербито на Рур, надделявайки над Шалке'04 с 3:0. Жълто-черните от Дортмунд събраха 12 точки от 5 мача и се изравниха с Байерн, който е 2-и със същия актив. Само с..

публикувано на 24.10.20 в 21:58

Ман Юнайтед и Челси поделиха точките

Манчестър Юнайтед и Челси завършиха 0:0 на "Олд Трафорд" в среща от шестия кръг на английското футболно първенство.  Домакините имаха предимство и създадоха повече положения, но вратарят на лондончани Едуар Менди направи няколко добри спасявания. В..

публикувано на 24.10.20 в 21:52

Интер взе тежкото гостуване на Дженоа

Интер победи с 2:0 Дженоа и събра 10 точки, които ги изкачиха на 3-о място в класирането. Пред тях Сасуоло с 11, а на върха е Милан с 12. Дженоа е 15-и с 4 точки.  Попаденията вкараха Ромелу Лукаку в 64-ата и Данило Д'Амброзио в 79-ата. "Нерадзурите"..

публикувано на 24.10.20 в 21:33

Локомотив (Пловдив) остава на върха в класирането

Локомотив (Пловдив) отнесе с 3:0 Царско село в първата среща от 10-ия кръг на Първа лига, с което увеличи актива си на върха на 22 точки. 5 точки по-малко, но и два мача в ръка има Лудогорец.  Димитър Илиев вкара два гола за успеха на лидерите, като..

публикувано на 24.10.20 в 20:44
Реал порази Барселона на „Камп Ноу“ с 3:1

Отборът на Реал (Мадрид) победи Барселона с 3:1 в Ел Класико на "Камп Ноу" в седмия кръг на испанското първенство по футбол. Така шампионите събраха 13 точки и оглавиха класирането. Каталунците пък записаха втора поредна загуба и трети мач без победа..

публикувано на 24.10.20 в 19:23
Тим Веленс

Първи успех за белгиец в обиколката на Испания

Белгиецът Тим Веленс записа първи успех в кариерата си в Обиколката на Испания по колоездене, след като спечели петия етап в тазгодишното издание на Вуелтата. Веленс бе един от тримата откъснали се състезатели по 184.4-километровото хълмисто трасе от..

публикувано на 24.10.20 в 19:03