Футболистите на ЛАСК (в бяло) тренирали в нарушение на правилата за предпазване от Covid-19

Наказаха австрийски клуб заради нарушаване на правила за Covid-19

Лидерът в австрийската Бундеслига по футбол - ЛАСК (Линц), е наказан с отнемане на 6 точки заради нарушаване на правилата за предпазване от Covid-19 по време на тренировките, съобщи агенция АПА. Преди две седмици футболистите на ЛАСК бяха..

публикувано на 28.05.20 в 20:49
Футболът в Англия започва с два мача на 17 юни

Първенството в английската Висша лига по футбол ще се поднови на 17 юни (сряда), когато Астън Вила е домакин на Шефилд Юнайтед. Клубовете от английския елит се договориха именно на тази дата да стартират мачовете от оставащите кръгове, като първо ще..

публикувано на 28.05.20 в 20:31
Подновява се и първенството на Турция

Турската Суперлига по футбол ще стане поредното първенство в Европа, което се подновява през месец юни. Първите мачове ще се играят на 12 юни, като решението за рестартирането е взето след одобрение на всички 18 клуба от елита. Реваншите от..

публикувано на 28.05.20 в 20:25
Петра Квитова

Квитова спечели Купата на президента

Двукратната шампионка по тенис от Уимбълдън Петра Квитова (Чехия) се наложи с 2:0 сета над Каролина Мухова във финала на тенис-турнира Купа на президента на Чехия. Квитова спечели мача с 6:3, 6:3, като при 4:1 във втория сет срещата беше прекратена за..

публикувано на 28.05.20 в 20:20
Чакат оферти за дострояване на стадион

Чакат оферти за дострояване на стадион "Христо Ботев" до 8 юни

Крайният срок за приемане на оферти за остойностяване на количествените сметки за довършване на стадион "Христо Ботев" в Пловдив, където тренира и играе официалните си мачове клубът по футбол Ботев, е 8 юни. От Общината е пусната покана за..

публикувано на 28.05.20 в 18:46

Геновева Кънева – мъжкото момиче в българския мотоциклетизъм

Тя е нежна и красива. Би имала страхотен успех на модния подиум, но тя е избрала друго ....Решила е да покаже, че всъщност жените също имат място в един, смятан и до момента за чисто мъжки спорт – мотоциклетизма на писта. И го прави много..

публикувано на 28.05.20 в 16:35
Вратарят на Борнемут Аарън Рамсдейл е един от новозаразените

Нови 4 положителни проби за коронавируса в английските клубове

Четири нови положителни проби за Covid-19 показаха последните тестове в клубовете от футболната Висша лига на Англия. Общо 1008 изследвания са направени на 25 и 26 май, а позитивни резултати са открити в три отбора. Единият от заразените е вратарят Аарън..

публикувано на 28.05.20 в 06:04
Лайпциг - Херта

С човек по-малко Лайпциг не успя да победи гостуващия Херта

РБ Лайпциг завърши 2:2 срещу гостуващия Херта в 28-ия кръг на германското футболно първенство. Домакините записаха девети пореден мач без поражение в Бундеслигата от края на януари насам и с актив от 55 точки останаха на третото място в класирането, но..

публикувано на 28.05.20 в 05:59
Кубрат Пулев и Антъни Джошуа трябваше да се бият още през 2017 г.

Еди Хърн с нов вариант за провеждане на мача Джошуа - Пулев

Две знаменити лондонски зали може да приемат двубоя по бокс в тежка категория между шампиона Антъни Джошуа (Великобритания) и претендента Кубрат Пулев (България) през октомври или ноември, съобщи за BoxingScene.com агентът на британеца Еди Хърн. Двубоят..

публикувано на 28.05.20 в 05:53
Лудогорец - Черно море

Черно море изненада Лудогорец в Разград

Футболистите на Черно море победиха с 1:0 шампиона Лудогорец във футболна контрола на стадион "Хювефарма Арена" в Разград. Срещата се игра в две полувремена от по 40 минути. Мачът беше първи за домакините след паузата в шампионата заради пандемията от..

публикувано на 27.05.20 в 20:32