Eмисия новини
от 12.00 часа

Grupet alternative të rock-ut bullgar me një koncert në Londër

Pas disa koncerteve të përbashkëta të suksesshme në vend, tre nga grupet alternative më interesante bullgare do të mbajnë një koncert të përbashkët sonte në “The100 Club” në Londër. “No More Many More” , “Cool Den” dhe “Kerana dhe..

16.06.23 10:20 |

No More Many More dhe “Njeriu prej kashte”

Grupi alternativ i rokut “No More Many More” ka kohë që është larguar nga kategoria anonime "si shumë të tjerë", siç premtojnë gjashtë anëtarët e tij që me zgjedhjen e emrit të grupit. Muzika e tyre bën përshtypje me elementët e ndërthurur me..

14.12.22 11:12 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна