Eмисия новини
от 15.00 часа
Ivet Llalova

Një yll bullgar i atletikës së lehtë hyri në Komisionin e Sportistëve

Vrapuesja Ivet Llallova u zgjodh në Komisionin e Sportistëve të Botës pranë Atletikës së Lehtë, njoftoi selia. Bullgarja mblodhi më së shumti vota në votimin gjatë Kampionatit Botëror në Eugene të SHBA-ve dhe së bashku me pesë sportistë të tjerë do..

22.07.22 16:21 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна