Роналдо наказа Атлетико, Сити с разгромен успех

Роналдо вкара три на Атлетико

С три гола на Кристияно Роналдо Ювентус победи с 3:0 Атлетико (Мадрид) в мач-реванш от осминафиналите на Шампионската лига по футбол и продължава напред.

В първата среща испанците бяха спечелили с 2:0.

Роналдо откри резултата в 27-ата минута, а малко след началото на второто полувреме удвой преднината на Ювентус.

Решаващият трети гол португалецът отбеляза от дузпа в 86-ата минута.

Манчестър Сити разгроми гостуващия му Шалке със 7:0 и също е четвъртфиналист.

В първия мач англичаните също бяха спечелили с 3:2.

Агуеро вкара два гола, а по веднъж се разписаха Сане, Стърлинг, Силва, Фодън и Жесус.

Стефани Кирякова с операция на коляното

Стефани Кирякова от националния ансамбъл (жени) претърпяла операция на коляното. Новината беше съобщена в официалната страница на Българската федерация по художествена гимнастика " Стефани Кирякова от националния ансамбъл-жени претърпя успешна минимално инвазивна оперативна интервенция, която бе извършена от д-р Иван Василев от "Спортклиник..

публикувано на 21.09.20 в 17:48
Флориан Товен от Марсилия спори с Домагой Бърдарич.

Марсилия се спаси с гол в 85-ата минута

Марсилия завърши 1:1 срещу гостуващия Лил в среща от четвъртия кръг на френското футболно първенство. Домакините се добраха до равенството с гол на Валер Жермен пет минути преди края. Той се разписа с глава отблизо след центриране от корнер от дясно на Морган Сансон. Лил създаде повече положения и може да съжалява за пропуснатата победа, след като откри..

публикувано на 21.09.20 в 06:15

Роналдо пак бележи, Ювентус бие 3:0

Шампионът Ювентус победи с 3:0 гостуващия Сампдория в първия кръг от сезона в италианското футболно първенство при дебюта на новия си старши треньор Андреа Пирло. Торинци имаха предимство преди почивката, а в 13-ата минута Деян Кулушевски се разписа в първия си официален мач за "бяло-черните". Той откри резултата в 13-ата минута с техничен удар от десния..

публикувано на 21.09.20 в 06:04

Реал стартира с 0:0

Реал Мадрид започна защитата на титлата си в испанското футболно първенство с равенство 0:0 на терена на Реал Сосиедад. Столичани владееха повече топката и имаха игрово предимство, но трудно стигаха до добри ситуации пред вратата на съперника. Домакините разчитаха основно на контраатаки, но отправиха само един точен удар в мача. Карим Бензема получи..

публикувано на 21.09.20 в 06:00
ЦСКА София и Лудогорец отново не се победиха

Отборите на ЦСКА София и Лудогорец завършиха 2:2 в мач от 6-ия кръг на футболното ни първенство. На стадион „Българска армия“ гостите от Разград поведоха в 11-ата минута. Тогава Доминик Янков изведе Сантана сам срещу вратаря и бразилският халф порази „червената“ врата. В 21-ата минута и ЦСКА София пропусна да изравни след като удар на..

публикувано на 20.09.20 в 22:23
Локомотив (Пд) спечели с 3:1 гостуването си на Етър

Локо (Пд) не допусна грешка срещу Етър

Локомотив (Пловдив) спечели с 3:1 гостуването си на Етър, в мач от 6-ия кръг на футболното ни първенство. Мачът бе под въпрос и имаше огромна вероятност да бъде отложен, след като вчера стана ясно, че няколко играчи и служители на великотърновци са дали положителни проби за коронавирус. Целият тим на Етър пък бе поставен под карантина от РЗИ -..

публикувано на 20.09.20 в 20:04
Инна Ефтимова

Инна Ефтимова спечели спринта на 200 м в Клуж

Инна Ефтимова спечели титлата в спринта на 200 метра на Балканиадата по лека атлетика в румънския град Клуж. Българката беше най-бърза на финала с 23.81 секунди. Това е трето отличие за Ефтимова от регионалния шампионат, след като вчера тя взе два сребърни медала в индивидуалния спринт на 100 метра  и с щафетата на  4 по 100 метра. Яна..

публикувано на 20.09.20 в 19:13