На финала

Спортното предаване „На финала“ се излъчва от понеделник до петък след новините по „Хоризонт“ в 19:05 и продължава до 20:00 часа.

В него спортните редактори разработват най-важните и най-интересните теми от деня, както и преки репортажи от състезания в момента.

Предвид формата и заложените идеи при създаването му, се акцентира върху кратките модули и музика.

Публикации

Японският държавен орден е морална награда и показва, че има смисъл да продължа

Нешка Робева: Японският държавен орден е морална награда и показва, че има смисъл да продължа

Легендарната ни треньорка по художествена гимнастика Нешка Робева ще получи днес японския държавен "Орден на изгряващото слънце - Златни лъчи с розетка". Президентът на клуба по художествена гимнастика "Левски" ще бъде наградена от японския посланик Н...

публикувано на 17.02.16 в 12:50
Илиана Раева: Има какво още да се направи по композициите

Съвсем в началото сме. Предстои им първото състезание Гран при в Москва. Мисля, че беше едно добро контролно, тъй като може да се направят корекции по това, което казаха съдиите. Аз смятам, че има какво още да се направи по композициите, за да..

публикувано на 11.02.16 в 21:19
Тодор Скримов атакува срещу тройна френска блокада

"Адио Рио" след 0:3 от Франция

Волейболистите на Франция победиха с 3:0 гейма (25:19, 25:20, 25:15) състава на България и заеха първото място в нашата група на олимпийската квалификация в Берлин. Така европейските шампиони ще играят срещу Германия или Полша на полуфиналите, а..

публикувано на 08.01.16 в 20:14
Ники Пенчев се надавя на положителен резултат утре срещу Франция

Николай Пенчев: Трудно ще бъде срещу французите, най-вероятно ще пропусна и този мач

Николай Пенчев , който пропусна първите два мача на нашите на олимпийската квалификация в Берлин, най-вероятно няма да може да вземе участие и в последния двубой от груповата фаза срещу Франция в петък. Пенчев все още се лекува от вирусна бронхопневмония и..

публикувано на 07.01.16 в 21:20
Националите ни загубиха от състава на Русия с 0:3 на олимпийската квалификация в Берлин

Силна Русия ни прати в директен сблъсък с Франция

Волейболистите от националния ни отбор загубиха с 0:3 гейма (20:25, 22:25, 17:25) от състава на Русия втората си среща от олимпийската квалификация в Берлин и ще трябва да чакат последния си мач срещу Франция в петък, за да разберат дали ще..

публикувано на 07.01.16 в 20:25
Грозер за втори пореден мач беше най-резултатен на тима на Германия

Германия изхвърли Сърбия от олимпийските игри

Волейболистите на Германия изхвърлиха от борбата за виза за Рио 2016 тима на Сърбия след победа с 3:0 гейма (25:20, 26:24, 25:20) във втория си мач от олимпийския турнир в Берлин. Освен че извадиха сърбите от борбата, домакините си осигуриха и..

публикувано на 06.01.16 в 23:26
Владо Николов и отбор след победата над Финландия

Владимир Николов: Важно е, че тръгнахме с победа, дано да продължим по същия начин

Капитанът на националния ни отбор по волейбол Владимир Николов изигра поредния си силен мач и помогна на тима ни да запише победа с 3:1 гейма срещу Финландия на старта на европейската олимпийска квалификация в Берлин. Съвсем логично Владо беше и..

публикувано на 06.01.16 в 19:30
Тодор Скримов срещу двойна финландска блокада

Трудна, но важна победа за България на старта на олимпийската квалификация в Берлин

Волейболните ни национали започнаха с чиста победа участието си на европейската олимпийска квалификация в Берлин, след като в мач в зала "Макс Шмелинг Хале" успяха да надделеят над състава на Финландия с 3:1 гейма (29:27, 25:15, 23:25, 25:22). Двубоят..

публикувано на 06.01.16 в 18:50
Борислав Михайлов не смята да подава оставка

Изпълкомът на БФС не посмя да вземе решение за "Литекс" преди Коледа

Специална комисия ще бъде създадена по казуса "Литекс" , а неин председател е вицепрезидентът на Българския футболен съюз ( БФС ) Михаил Касабов . Планирано е тя да бъде от 9 члена, като сред тях трябва да има експерти от Министерството на спорта, от БОК,..

публикувано на 24.12.15 в 07:05
Маркус Васмайер беше гост на откриването на ски сезона в Банско тази година

Маркус Васмайер: Банско би се превърнал в знаков курорт, ако запази автентичния си дух и старите традиции

Без сняг и с нов лифт в събота Банско откри новия ски сезон. По традиция тържественият старт на сезона беше даден от три величия в белия спорт – единственият за сега петкратен носител на Световната купа Марк Жирардели , стар приятел на Банско и България,..

публикувано на 15.12.15 в 16:23