Григор Димитров

Григор Димитров стигна полуфиналите в Стокхолм

Григор Димитров направи поредна крачка към нова титла в кариерата си, като надигра швейцареца Доминик Щрикер с 6:3, 6:2 за час и 10 минути игра на тенис турнира в Стокхолм на твърди кортове . Така българинът се класира за полуфиналите, където утре..

публикувано на 18.10.24 в 23:29
Александър Везенков

Александър Везенков с 16 точки при загуба на Олимпиакос

Гръцкият Олимпиакос, с българския национал Александър Везенков в състава, отстъпи пред Анадолу Ефес с 89:91 (23:11, 21:30, 26:24, 19:26) като гост в Истанбул в среща от четвъртия кръг на Евролигата по баскетбол. Олимпиакос допусна втора загуба от..

публикувано на 18.10.24 в 23:06
Ботев (Вр) и Локо (Пд) направиха 0:0

Ботев (Вр) и Локо (Пд) не се победиха

Отборите на Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) завършиха 0:0 в мач от 8-ия кръг на футболната Първа лига. Това бе първият мач на Локомотив без треньора Любослав Пенев, като пловдивчани бяха водени от Христо Златински. Ботев пък се завърна на..

публикувано на 18.10.24 в 21:35
Левски победи ЦСКА с 3:0 гейма

Левски с девети поред успех срещу ЦСКА

Шампионът Левски се наложи над ЦСКА с 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) в откриващия мач от новото волейболно първенство при мъжете. Това се случи шест дни след полуфинала за Суперкупата на България, в който "сините" отново постигнаха чиста победа. Това..

публикувано на 18.10.24 в 21:26
Стефани Стоева

Стефани Стоева отпадна от турнира в Лима

Стефани Стоева отпадна на четвъртфиналите на единично жени на международния турнир по бадминтон в Лима (Перу). Националката загуби от водачката в схемата Жулиана Виана Верейра (Бразилия) с 13:21, 11:21 за 34 минути. Преди този двубой Стоева..

публикувано на 18.10.24 в 20:01
Берое победи Спартак (Вн) с 3:0

Берое с класическа победа над Спартак (Вн)

Отборът на Берое постигна класическа победа над Спартак (Варна) с 3:0 в мач от 8-ия кръг на футболното ни първенство. Енцо Еспиноса, Исмаел Ферер и Сантяго Годой бяха автори на головете за тима от Стара Загора, като и трите попадения паднаха след..

публикувано на 18.10.24 в 20:00

Феновете на Левски са изкупили билетите за мача с ЦСКА София

Феновете на Левски са изкупили всички билети, които им се полагат за дербито срещу ЦСКА София в събота, съобщава Спортал. Снощи те са разграбили и последните пропуски, след като бяха останали още няколкостотин. Така левскарите са се сдобили с общо над 16..

публикувано на 18.10.24 в 05:50

Григор Димитров е на четвъртфинал в Стокхолм

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на тенис турнира на твърда настилка в зала от категории АТР 250 в Стокхолм (Швеция) с награден фонд 767 455 евро. Димитров, който е шампион в надпреварата през 2013 година, е поставен под номер 3 и почива в..

публикувано на 18.10.24 в 00:22
Андрей Рубльов

Андрей Рубльов лесно стигна четвъртфиналите в Стокхолм

Андрей Рубльов се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на твърди кортове в Стокхолм (Швеция)  с награден фонд от 767455 евро. Поставеният под номер 1 руснак победи с 6:4, 6:1 Александър Мюлер за само 65 минути. Рубльов постигна пробив..

публикувано на 17.10.24 в 22:41