Валентина Георгиева

Валентина Георгиева с пет медала на държавното първенство по спортна гимнастика в София

Валентина Георгиева от Левски-Спартак спечели общо четири титли и общо пет медала при жените на Държавното лично отборно първенство по спортна гимнастика в София. Възпитаничката на Филип Янев, която вчера стана първа в многобоя, на финалите на отделните..

публикувано на 23.06.24 в 14:38
Никола Цолов

Никола Цолов спечели първи точки от основно състезание с шесто място във Формула 3

Никола Цолов спечели първите си точки в основно състезание във Формула 3, след като завърши на шестата позиция в дългата надпревара на пистата „Каталуния“ край Барселона. Българинът стартира от третото място в състезанието и запази позицията си зад..

публикувано на 23.06.24 в 12:31
Александра Начева

Контузия спря Александра Начева за Олимпиадата

Само 41 дни преди квалификациите на троен скок на олимпийските игри в Париж Александра Начева се прости с мечтата си за участие на най-големия спортен форум в света. 22-годишната пловдивчанка, която се намира в страхотна форма и стана четвърта на..

публикувано на 23.06.24 в 10:01
ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще играе контроли с грандовете на Хърватия, Унгария, Словакия и Словения

Отборът на ЦСКА 1948 ще играе контроли по време на лятната си подготовка с грандовете на футбола в Хърватия, Унгария, Словакия и Словения. Това обяви финансовият благодетел на клуба Цветомир Найденов на страницата си във Фейсбук. "Червените" ще се..

публикувано на 23.06.24 в 09:55
Мексико

Мексико започна с победа на Копа Америка, Венецуела изненада Еквадор

Националният отбор на Мексико започа с минимална победа с 1:0 над Ямайка участието си на турнира Копа Америка в САЩ. На стадиона в Хюстън в мач от група "В" единственото попадение реализира Херардо Артеага в 69-ата минута, когато бе точен с удар от..

публикувано на 23.06.24 в 09:33

Божидар Златанов и Валентина Георгиева с титли в многобоя на ДП по спортна гимнастика в София

Божидар Златанов (Интерком груп Черноморски юнак) спечели титлата в многобоя при мъжете на Държавното лично отборно първенство по спортна гимнастика в София. Златанов събра 79.510 точки, след като получи оценки 13.060 точки на земя, 12.900 на кон с..

публикувано на 22.06.24 в 22:19
Тея Николова

Тея Николова с нов рекорд и финал на 50 метра бруст

Тея Николова направи втора поправка на националния рекорд но 50 метра бруст за жени в рамките на деня и се класира за финала в дисциплината на Европейското първенство по плуване в Белград.  Българската състезателка подобри собственото постижение в..

публикувано на 22.06.24 в 21:58
Левски

Левски започна с успех при Станислав Генчев

Отборът на Левски започна лятната си подготовка с комфортна победа 2:0 над втородивизионния ОФК Спартак (Плевен) в контролна среща, която се игра в Правец. Преслав Бачев и Марин Петков отбелязаха попаденията преди почивката. Това е първа среща на Станислав..

публикувано на 22.06.24 в 21:22
Ева Брезалиева

Брезалиева е 14-а, а Краснобаева е 17-а в многобоя на СК по художествена гимнастика в Милано

Ева Брезалиева се класира на 14-о място, а Елвира Краснобаева е 17-а в многобоя при жените на последната за сезона световна купа по художествена гимнастика в Милано (Италия). Двете българки допуснаха грешки в композициите си с лента днес, а Краснобаева..

публикувано на 22.06.24 в 20:11