Мария Николова стана втора на Lavaredo Ultra Trail

Мария Николова
Снимка: Facebook /Lavaredo Ultra Trail

Българката Мария Николова завърши втора сред жените на Lavaredo Ultra Trail в Италия, едно от най-тежките планински състезания.

Българската участничка в 80-километровата дистанция с денивелация 4100 м е рекордьорка от Обиколката на Витоша – 100 км.

Николова финишира на Lavaredo Ultra Trail с време 9:41:35.

Пьотр Нестеров

Тайбрек раздели Пьотр Нестеров от титлата на US Open

Българинът Пьотр Нестеров загуби финала на двойки в юношеския турнир на Откритото първенство на САЩ в Ню Йорк. Заедно с украинския си партньор Вячеслав Белинский той не успя да се наложи в решителния тайбрек срещу французина Макс Вестфал и..

публикувано на 12.09.21 в 09:42
Пьотър Нестеров

Пьотр Нестеров ще играе финал на двойки на US Open

Българинът Пьотр Нестеров се класира за финала на двойки в юношеския турнир на Откритото първенство на Съединените щати по тенис. В рамките на няколко часа Нестеров и партньорът му Вячеслав Белинский от Украйна постигнаха две победи и така достигнаха до..

публикувано на 11.09.21 в 09:56

Българските волейболисти ще играят осминафинал на „Евро 2021”

Мъжкият национален отбор по волейбол на България продължава участието си на европейското първенство 2021. Националите завършиха с победа в група „В“ в чешкия град Острава, като надиграха Беларус с 3:1 (25:13, 25:18, 24:26, 25:22).  Така българите с..

публикувано на 10.09.21 в 09:35