Българско национално радио © 2023 Всички права са запазени

Григор Димитров загуби полуфинала във Виена

Григор Димитров спечели в 3 сета.
Снимка: Ройтерс

Най-добрият български тенисист Григор Димитров не успя да надделее над четвъртия в света Даниил Медведев и да се класира за финала на турнира във Виена. На полуфинала той загуби от руснака с 4:6 и 2:6 след час и 26 минути игра. Основният проблем за нашия тенисист беше големият брой непредизвикани грешки.

Димитър Кузманов

България с историческо класиране за Световна група I на Купа Дейвис

България победи Нова Зеландия и се класира за Световната група I на Купа Дейвис. При гостуването си в Крайстчърч българите поведоха с 3:1 победи и така България си осигури крайната победа още преди последната среща. Решителния успех за отбора донесе..

публикувано на 05.02.23 в 10:31

Отборът на "Левски" победи домакините от Дубай в края на тренировъчния си лагер в страната

По време на тренировъчния си лагер в Дубай, ОАЕ, в последната си контролна среща отборът на "Левски" победи с 4:0 местния отбор на "Гълф Юнайтед". Екипът на Станимир Стоилов се завръща утре в България и след кратка почивка ще продължи подготовката си за..

публикувано на 31.01.23 в 13:52

Джудистът Ивайло Иванов със злато за България от Португалия

Капитанът на националния отбор по джудо Ивайло Иванов спечели златния медал в категория 90 кг на турнира Гран при в Алмада (Португалия). Във финала българинът победи бронзовия медалист от Игрите в Токио  Кристиан Тот (Унгария) с "ипон" 2:32 минути преди..

публикувано на 30.01.23 в 14:03