Стилияна Николова спечели Европейската купа в Баку

Стилияна Николова

Стилияна Николова спечели златния медал в многобоя на първата Европейска купа по художествена гимнастика, която се провежда в Баку. Боряна Калейн остана четвърта след неточности на лента.

Състезанието се провежда по нови правила, според които гимнастичките се изправят в директни битки.

Втора са класира италианката София Рафаели, а трета е Дария Атаманов от Израел.

Калейн и Николова с второ и трето място в квалификациите на Европейската купа в Баку

По-рано днес ансамбълът ни в състав Магдалина Миневска, София Иванова, Камелия Петрова, Рейчъл Стоянов и Маргарита Василева завърши на четвърто място в многобоя.