" Партия "Продължаваме промяната" заявява пълна подкрепа за президента Володимир Зеленски и украинския народ, които в най-тежките времена отстояват не само националния си интерес срещу агресора, но и продължават да се борят за свободата и мира в..
Страната ни има шестмесечен срок до края на август 2025 г. да рестартира процеса по приемане на законите, свързани с Плана за възстановяване и устойчивост в Народното събрание. Това ще бъде направено в опит да се спаси по-голямата част от второто..
Второто плащане от 653 млн. евро ще бъде отказано със сигурност, въпреки че България е изпълнила 85% от поетите за провеждане реформи до този етап. Това каза на брифинг вицепремиерът и министър на иновациите и растежа Томислав Дончев по повод..
Македонският министър на здравеопазването Арбен Таравари и българският му колега Силви Кирилов заедно с министрите на външните работи на България и..
Внесохме предложение в деловодството на парламента за провеждане на референдум за запазване на българския лев, съобщи председателят на "Възраждане"..
Вицепремиерът Атанас Зафиров се срещна с Алехандро Сотнер Мейер, посланик на Аржентина в България. Основен акцент на разговора беше развитието на..