Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Още един българин в неизвестност след наводненията във Валенсия

Снимка: БГНЕС

В Генералното консулство във Валенсия днес е постъпил сигнал за още един български гражданин, който е в неизвестност след наводненията, съобщи БНТ. По случая се работи заедно с компетентните власти.


Все още не е установен контакт с българина, за когото близки по-рано сигнализираха.

До момента няма данни за загинали или пострадали сънародници вследствие на природното бедствие.

Представителството ни във Валенсия продължава да следи ситуацията и поддържа постоянен контакт с испански власти.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Снимка: Посолство на България в Украйна

Тържествено отбелязване на 3 март и в Киев

Българското посолство в Киев организира тържествено честване по повод националния празник Трети март пред паметника на украинските войници и българските опълченци, загинали за свободата на България в освободителната война от 1877-78 г., съобщиха..

публикувано на 03.03.25 в 07:00

България днес - 3 март 2025 г.

Честит Национален празник и Ден на Освобождението на България, уважаеми сънародници!  Ако припомним историята - на 3 март 1878 г. в Сан Стефано край Истанбул е подписан мирен договор, който предвижда в границите на българската държава да бъдат включени..

публикувано на 03.03.25 в 07:00

Родопската теснолинейка потегля на Трети март по живописния маршрут Септември – Добринище

Юбилейно десето пътуване с Родопската теснолинейка, посветено на националния празник Трети март, ще се състои днес по живописния железопътен маршрут от Септември до Добринище. " През изминалите девет години празничният влак е превозил на знаковата..

публикувано на 03.03.25 в 06:00