Победа за "Дунав"

Снимка: архив

Първа победа за сезона записаха футболистите на "Дунав". В среща от третия кръг на българското първенство русенци надиграха гостуващия тим на "Царско село" с 3:1. Домакините откриха резултата в 25-ата минута след автогол, последваха нови две попадения – на Ивайло Лазаров в 40-ата и на Иван Селеменев в 49-ата минута. Почетното попадение за отбора от столицата беше реализирано в 85-ата минута. С успеха "Дунав" се изкачи до 7-ата позиция във временното класиране. В следващия кръг тимът на Людмил Киров гостува на "Берое" в Стара Загора. Двубоят ще е в събота (3 август) от 21 ч.

Грации в "Арена Шумен"

За втора поредна година Шумен ще бъде домакин на Държавното първенство по масов спорт „Гимнастрада“, което ще се проведе тази събота в зала „Арена Шумен“. То е последното състезание за годината на Федерацията по художествена гимнастика предвид пандемичната ситуация. "Тъй като има голямо струпване на малки деца, решихме да не се провежда на едно място,..

публикувано на 21.10.20 в 16:35

Първа среща в Лига Европа

„Лудогорец“ ще атакува с пълни сили „Антверпен“ в утрешния мач. Първата среща в групите на Лига Европа е много важна“, това обяви преди минути треньорът на разградския футболен клуб Павел Върба. Националите от „Лудогорец“, които почиваха в последната среща на орлите срещу „Царско село“, ще се завърнат на терена утре, добави Върба. „Беше ни тежко..

публикувано на 21.10.20 в 16:08
„Черноморец“ (Балчик)

„Черноморец“ (Балчик) с поредна победа у дома

Футболистите на „Черноморец“(Балчик) победиха „Шумен 2007“(Шумен) с 4:2. Двубоят се игра на градския стадион в Балчик. Той е част Х-тия кръг на първенството в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Треньорът на „Черноморец“(Балчик) Бойко Каменов определи мача като коректен, с добър и качествен футбол и от двата отбора. „Победата ни радва и..

публикувано на 18.10.20 в 08:46

Шуменските каратеки на върха

Изключително силно представяне на националните първенства по карате шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 години, кадети и кадетки, юноши и девойки и Национална купа „Мадарски конник“ за мъже и жени записаха състезателите на Спортен клуб „Киокушин“ - Шумен, съобщи сенсей Даниел Димитров - инструктор в клуба. Шуменските каратеки отново са на върха с 16..

публикувано на 05.10.20 в 09:49

Труден домакински успех

Футболистите на „Ботев“ (Нови пазар) победиха у дома новака в групата „Интер“ (Добрич) с 3:2. Двубоят от 8-ия кръг на Североизточната трета лига се игра на градския стадион пред около 300 зрители. Домакините откриха резултата в 10-ата минута с гол на Георги Щерев, който се разписа след разбъркване в наказателното поле на гостите. В 21-вата минута..

публикувано на 04.10.20 в 08:48
Отборът на „Кубрат 2016“

„Кубрат 2016“ с равенство срещу „Черноморец“(Балчик)

Футболистите на „Кубрат 2016“ (Кубрат) се представиха достойно срещу „Черноморец“ (Балчик) в среща от VI-тия кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Въпреки голямото желание за пълен успех, момчетата на треньора Милен Петров са доволни и на спечелената точка. В герой на мача се превърна вратарят на домакините Кадир Кьок – с много..

публикувано на 20.09.20 в 08:45
„Ботев“ (Нови пазар) в жълто-черни екипи, „Устрем“ (Дончево) в зелени

„Ботев“ (Нови пазар) с победа над „Устрем“ (Дончево)

Трудна, но заслужена победа спечелиха футболистите на „Ботев“ (Нови пазар) над „Устрем“ (Дончево) - един от водещите тимове в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Мачът от VI кръг на първенството се игра на градския стадион пред около 500 зрители. В трийсет и шестата минута гостите превзеха вратата на домакините след точното попадение на..

публикувано на 20.09.20 в 08:38