публикувано на 26.10.20 в 15:23

Злато от Бургас

публикувано на 25.10.20 в 08:59

Шумен с карате купа

Отборната купа на турнира по карате Шинкиокушин завоюваха шуменските състезатели, ръководени от сенсей Даниел Димитров. Домакините спечелиха 13 златни, 12 сребърни и 10 бронзови медала. Втори в отборното класиране са състезателите от Русе, а трети -..

публикувано на 26.10.20 в 09:51

Победи в Бургас

Напред в Държавното първенство по кикбокс продължават бойци от СК „Шуменска крепост“ Георги Атанасов, Ивайло Георгиев, Мариян Петков (юношите старша възраст) и Денислав Русев (юноша младша възраст). Спортният форум се провежда в бургаската зала „Младост“..

публикувано на 24.10.20 в 17:34

Павел Върба си тръгва от „Лудогорец“

Процедура по прекратяване на договора на чешкия треньор Павел Върба е стартирало ръководството на „Лудогорец“. От Разград ще си тръгнат и помощниците му Зденек Бечка и Мартин Тихачек.  Причината за раздялата е домакинската загуба с 1:2 срещу..

публикувано на 24.10.20 в 15:54

Грации в "Арена Шумен"

За втора поредна година Шумен ще бъде домакин на Държавното първенство по масов спорт „Гимнастрада“, което ще се проведе тази събота в зала „Арена Шумен“. То е последното състезание за годината на Федерацията по художествена гимнастика предвид пандемичната..

публикувано на 21.10.20 в 16:35

Първа среща в Лига Европа

„Лудогорец“ ще атакува с пълни сили „Антверпен“ в утрешния мач. Първата среща в групите на Лига Европа е много важна“, това обяви преди минути треньорът на разградския футболен клуб Павел Върба. Националите от „Лудогорец“, които почиваха в последната..

публикувано на 21.10.20 в 16:08
„Черноморец“ (Балчик)

„Черноморец“ (Балчик) с поредна победа у дома

Футболистите на „Черноморец“(Балчик) победиха „Шумен 2007“(Шумен) с 4:2. Двубоят се игра на градския стадион в Балчик. Той е част Х-тия кръг на първенството в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Треньорът на „Черноморец“(Балчик) Бойко..

публикувано на 18.10.20 в 08:46

Шуменските каратеки на върха

Изключително силно представяне на националните първенства по карате шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 години, кадети и кадетки, юноши и девойки и Национална купа „Мадарски конник“ за мъже и жени записаха състезателите на Спортен клуб „Киокушин“ - Шумен,..

публикувано на 05.10.20 в 09:49

Труден домакински успех

Футболистите на „Ботев“ (Нови пазар) победиха у дома новака в групата „Интер“ (Добрич) с 3:2. Двубоят от 8-ия кръг на Североизточната трета лига се игра на градския стадион пред около 300 зрители. Домакините откриха резултата в 10-ата минута с гол на..

публикувано на 04.10.20 в 08:48
Отборът на „Кубрат 2016“

„Кубрат 2016“ с равенство срещу „Черноморец“(Балчик)

Футболистите на „Кубрат 2016“ (Кубрат) се представиха достойно срещу „Черноморец“ (Балчик) в среща от VI-тия кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Въпреки голямото желание за пълен успех, момчетата на треньора Милен Петров са доволни..

публикувано на 20.09.20 в 08:45
„Ботев“ (Нови пазар) в жълто-черни екипи, „Устрем“ (Дончево) в зелени

„Ботев“ (Нови пазар) с победа над „Устрем“ (Дончево)

Трудна, но заслужена победа спечелиха футболистите на „Ботев“ (Нови пазар) над „Устрем“ (Дончево) - един от водещите тимове в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Мачът от VI кръг на първенството се игра на градския стадион пред около 500..

публикувано на 20.09.20 в 08:38