„Шумен 2007“ загуби от „Хитрино“

3
Снимка: С. Салих

„Шумен 2007“ загуби у дома двубоя с „Хитрино“ в среща от III-тия кръг от първенството на Трета лига – Североизточна аматьорска група. След атака на домакините, в 29-та минута Дениз Кадир откри резултата. В 70-та минута Ивелин Василев с глава насочи топката в мрежата на шуменци и изравни 1:1. В 88-ата минута след отсъдена дузпа, капитанът на „Хитрино“ Христо Александров отбеляза гол и мачът завърши 1:2.

Галерия

"Орел" стана спортист на годината

Антон Недялков е избран за спортист на община Разград за 2020 година. Футболистът на "Лудогорец" беше определен за номер 1 от комисия, назначена със заповед на кмета на Разград Денчо Бояджиев, която разгледа и оцени постъпилите 18 номинации. 27-годишният защитник, който с тима си стана шампион на страната, събра 251,84 точки. Втори с 230,01..

публикувано на 04.12.20 в 16:26

Златни значки за най-добрите

Златни значки получиха отличилите се през ноември състезатели от Боксов клуб „Русе“ и техните треньори. Награден беше Радослав Росенов, който спечели европейската титла в категория до 60 кг на първенството за юноши до 18 години в Черна гора. Кметът Пенчо Милков отличи и Севда Асенова и Габриела Димитрова, златни медалистки от Държавното и лично..

публикувано на 04.12.20 в 13:57

Бойци на тренировки

Клубовете по ММА и бокс в Шумен подновяват ежедневните си тренировки от днес. В тях ще се включат само пълнолетни бойци. Спортните занимания ще спазват актуалните указания на спортния министър Красен Кралев. Ще се измерва телесната температура на всеки посетител. Ще се допускат максимум до 20 души в спортните зали. Ще се създаде и организация да не се..

публикувано на 01.12.20 в 14:54

Избират спортист на годината

Започват номинациите за приза "Спортист на годината“ за 2020 г. на община Търговище. В класацията ще бъдат отличени десетте най-добри индивидуални спортисти, както и най-успешният отбор на годината. Най-добрият спортист до 12-годишна възраст ще получи наградата „Млада надежда на годината“. От днес, 23 ноември, до 30..

публикувано на 23.11.20 в 10:32

„Септември 98“ (Тервел) загуби от „Доростол“ (Силистра)

Със загуба у дома завърши есенният дял от първенството в Трета лига – Североизточна аматьорска група за отбора на „Септември 98“ (Тервел), който падна от новака „Доростол“ (Силистра). Въпреки териториалното си предимство в първата част на мача, добруджанци успяха да реализират само едно попадение във вратата на Захари Върбанов. То падна в 40-та мин...

публикувано на 22.11.20 в 12:15

„Дунав“ (Русе) с победа над „Интер“ в Добрич

Категорична победа постигна отборът на „Дунав“ (Русе) при гостуването си на „Интер“ (Добрич) в мач от последния ХV-ти кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Още в първата част на мача „драконите“ от крайдунавския град взеха солидна преднина от два гола, реализирани от Александър Кирилов. Второто полувреме също премина под..

публикувано на 22.11.20 в 12:07

Жоржиньо си тръгна

Халфът на „Лудогорец“ Жоржиньо ще бъде преотстъпен на египетския „Уади Дегла“, съобщават от щаба на шампионите. Днес двата клуба финализираха преговорите по трансфера, като националът на Гвинея-Бисау подписа личните си условия. Жоржиньо ще играе в африканския отбор до юли 2021 г. „Лудогорец“ ще получи определена сума за наема, като в договора с..

публикувано на 12.11.20 в 19:16