Футбол на малки врати в Разград

Двайсет и пет отбора от цялата Разградска област и един от Попово участват в традиционния турнир по футбол на малки врати, който започна днес в спортната зала „Лудогорец“ в Разград. Състезанията са посветени на Деня на Разград – 28 януари – и се провеждат под патронажа на кмета на общината Денчо Бояджиев. Организаторите са от Областния съвет на Българския футболен съюз в Лудогорския град.

Отборите са сформирани на приятелска основа или представляват фирми и населени места. Разделени са в девет групи, в които се играе всеки срещу всеки. Последният мач от тази фаза е насрочен за 21:30 ч. днес. В следващия етап, чийто старт е в 8:30 ч. утре (19 януари), продължават само победителите в групите. Те също се разпределят в три групи и играят всеки срещу всеки. Крайното класиране се определя от три мача между победителите в трите групи от втората фаза. Победител е отборът с най-много точки. Финалните три срещи започват в 13 ч. утре (19.01.), а награждаването е насрочено за 14:30 ч.

Галерия

Медали от олимпийския фестивал

Русенски спортисти извоюваха 17 медала от Младежкия олимпийски фестивал в "Албена", съобщават от Общината. От основаването си досега състезанията под мотото „Да открием олимпийските надежди на България“ са били първо сериозно изпитание за много български спортни надежди, по-късно утвърдили се в националните отбори, участвали в младежки..

публикувано на 06.07.20 в 14:55

Драконовски мерки за мача

Разградската полиция предприема мерки във връзка с мача между „Лудогорец“ и „Левски“, който ще се проведе на 8 юли от 18.30 ч. на стадион „Лудогорец арена“. От 16.30 същия ден се спира движението на автомобили по улиците “Ветеринарна”, “Мраморно море” и Северен булевард. Забранява се струпването на фенове на входовете на стадиона...

публикувано на 06.07.20 в 11:28

Приключи автокросът край Силистра

Втори кръг от Националния шампионат по автокрос се проведе край Силистра на пистата до село Калипетрово. Това съобщиха от общинската администрация. Организатори на събитието са автомобилния спортен клуб „Тони Старт“ в крайдунавския град и Автомобилната федерация на България.  Участваха 26 автомобила "Бъги"  в клас до 1600 и над 1600..

публикувано на 05.07.20 в 16:20

Шуменските бойци обраха медалите

7 златни медала завоюва отборът на Спортен клуб „Шуменска крепост“ на Държавното първенство по кикбокс в Пазарджик. Шуменци спечелиха и отборната титла в стил К-1, изпреварвайки "Легия" - Варна и домакините от "Спартак" - Пазарджик. Шампиони в най-атрактивния стил К-1 станаха Християн Тотев при мъжете, Станислав Страхилов и Георги Атанасов при..

публикувано на 05.07.20 в 15:40

Трофей за млади шуменски футболисти

Шуменските футболисти са шампиони на  младежкия фестивал "Олимпийски надежди", който се проведе в курортния комплекс "Албена". Играчите на клуб "Шумен 2007" записаха три победи: с по 2:1 над "Дунав" и "Спартак" и с 5:1 над "Одесос".   В състезанията по лека атлетика най-много медали спечелиха младите лекоатлети от клуб „Шумен“. След тях се..

публикувано на 03.07.20 в 17:26

Шуменски бойци на ринга за медали

16 бойци на Спортен клуб "Шуменска крепост" ще участват в Държавното първенство по кик бокс. То ще се проведе в Пазарджик през уикенда. В състезанието ще бъдат определени шампионите на страната в два от най-атрактивните стила на този спорт - К-1 и фул контакт. Заявки за участие са дали над 230 бойци от 39 клуба от България във всички възрастови групи...

публикувано на 03.07.20 в 08:37

Медали за силистренски полицаи

Първо място в индивидуалното класиране при мъжете и второ в комплексното отборно класиране завоюваха представители на Областната дирекция на МВР - Силистра на Републиканския преглед по полицейска стрелба с пистолет, приключил днес във Варна с участието на състезатели от 24 дирекции на вътрешното министерство. Със златен медал и грамота е отличен..

публикувано на 02.07.20 в 15:32