„Вашингтон“ със знаменит обрат срещу „Каролина“

„Чикаго“ победи с 2:1 гостуващия му „Уинипег“ в НХЛ
БТА

Джей Бийгъл се разписа 1.2 секунди преди края за победата на „Вашингтон“ с 4:3 като гост на „Каролина“ в двубой от редовния сезон в Националната хокейна лига.

Домакините водеха в резултата в третия период след гол на Джеф Скинър за 3:2, но Брет Конъли изравни за 3:3 три минути преди финалната сирена.

Алекс Овечкин реализира своето попадение номер 28 през кампанията с екипа на столичани, докато Бийгъл прекъсна головата си суша, продължила точно 14 мача.

Ларс Елър се разписа в четвърта поредна среща за „Кепитълс“.

Джордън Стал и Себастиан Ейхо също бяха точни за Каролина. Вратарят Кам Уърд направи 23 спасявания за домакините.

В друга среща „Чикаго“ победи с 2:1 гостуващия му „Уинипег“.

Дейвид Кампф реализира своето първо попадение в Лигата на своя 23-ти рожден ден, а вратарят Джеф Глас се отличи с 31 парирани шайби за „Блекхоукс“.

Волейболистките на „Марица“ отново са отбор на месеца

Женският волейболен отбор на „Марица“ замина за Полша, където в сряда тимът на треньора Иван Петков ще играе третия си мач от европейската Шампионска лига срещу „Хемик“ (Полице). Часове преди полета от София всички момичета от тима бяха в Пресклуб България, където получиха награда си за отбор на месец декември, когато спечелиха трофея в турнира за..

публикувано на 22.01.18 в 20:19
Роджър Федерер похвали Григор Димитров

Федерер впечатлен от Григор Димитров

Световният номер 2 в тениса Роджър Федерер се изказа изключително ласкаво за Григор Димитров и съперника му на 1/8-финалите на Аустрелиън Оупън - Ник Кирьос. Българинът се наложи над австралиеца след свирепа битка, от която явно впечатлен е останал и Маестрото. Отделих си време да изгледам целия мач и много ми хареса. Играта беше напрегната..

публикувано на 22.01.18 в 18:20
Милен Радуканов

Австралиец на проби в "Пирин"

Нападател от Австралия пристигна на проби в "Пирин" (Благоевград) през уикенда. Даниел Диксън идва от далечния Мелбърн и ще се опита да убеди ръководството, че може да помогне на "Пирин". Диксън е роден в Англия и е европейски гражданин, юноша на ФК "Карлайл". Междувременно стана ясна програмата с контролите на "Пирин" по време на лагера в..

публикувано на 22.01.18 в 18:11
Малин Орачев

"Дунав" с първа загуба в Турция

Отборът на "Дунав" допусна поражение с 0:1 в контрола с  последния в австрийската Бундеслига тим на "Санкт Пьолтен". Двубоят между двата тима се игра на стадион "Зейнеп" в турския курорт Белек. Единственият гол в срещата падна в 70-ата минута, когато Атанга се разписа от дузпа. Следващата контрола на "Дунав" е на 25 януари, когато тимът на Малин..

публикувано на 22.01.18 в 18:05
Александър Тунчев

"Локомотив" Пловдив с втори успех за годината

Отборът на "Локомотив" Пловдив победи с 1:0 състава на "Марица" в контрола, играна на стадиона в село Войсил при силен вятър. Единственото попадение в двубоя падна в 85-ата минута. Тогава дошлият на проби македонец Флариан Кадриу центрира, а защитник на съперника при опита си да избие топката, я заби в собствената си врата. Поради липса на съдии пък..

публикувано на 22.01.18 в 17:39