България се класира първа по медали на боксовия турнир “Странджа”

Българските боксьори се представиха на изключително високо ниво в зала "София", като спечелиха общо 8 отличия от най-стария турнир в Европа - пет златни и три бронзови. Титлите отидоха при Стойка Кръстева (51 кг), Станимира Петрова (57 кг), Даниел Асенов (52 кг), Хавиер Ибаниес /Javier Ibañez/(57 кг) и Радослав Панталеев (91 кг). Трети места заеха Светлана Каменова (57 кг), Мелис Йонузова (69 кг) и Петър Белберов (+91 кг), предаде изданието sportal.bg​.

Ансамбъл - Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Стефани Кирякова и Ерика Зафирова

Златните момичета с четири златни медала от Световната купа в Баку

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели и трите златни медала на Световната купа в Баку. След като момичетата вчера завършиха първи в многобоя, днес завоюваха титлите във финалите на обръчи и бухалки и на топки. В индивидуалното..

публикувано на 09.05.21 в 16:27
Гергана продължава без загубен сет

Гергана Топалова спечели тенис турнира в Египет

Тенисистката Гергана Топалова спечели четвърта титла в кариерата си на турнира на червени кортове в Кайро с награден фонд 15 хил. долара. На финала тя победи рускинята Елина Аванесян с 6:3, 6:3. Двайсет и една годишната българка вече има два трофея в..

публикувано на 09.05.21 в 14:07
Борислав Михайлов

Борислав Михайлов получи отказ да бъде вписан като президент на БФС

Завърналият се изненадващо във футбола Борислав Михайлов е получил отказ да бъде вписан отново като президент на Българския футболен съюз, предаде сайтът SPORTAL. Легендарният вратар подаде оставка през есента на 2019 г. През април обаче, когато  Димитър..

публикувано на 05.05.21 в 18:31