Слушайте!
Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

България U20 грабна среброто на ЕМОФ в Банска Бистрица

Снимка: Facebook/Българска федерация по волейбол

Националният волейболен отбор на България за младежи до 20 години спечели сребърните медали от Европейския младежки олимпийски фестивал в Банска Бистрица (Словакия).

Българите отстъпиха на връстниците си от Италия с 0:3 (20:25, 21:25, 23:25) в големия финал на волейболния турнир при младежите, игран този следобед. Най-резултатен за България беше Александър Николов с 15 точки.

Снимка: Българска федерация скокове батут

Световно първенство по скокове на батут събира в София състезатели от 45 държави

Около 380 състезатели от 45 страни ще премерят сили в София на Световното първенство по скокове на батут за мъже и жени от 16 до 19 ноември. По-късно, от 23 до 26 ноември, състезанието продължава сред близо 1000  юноши, младежи и девойки. Специално..

публикувано на 15.11.22 в 05:05
Никола Цолов

Пореден триумф на Никола Цолов във Формула 4 в Испания

Никола Цолов ("Кампос Рейсинг") спечели поредна победа във Формула 4 в Испания, след като триумфира в първото състезание от последния кръг за сезона в Барселона. Той завърши пред Кирил Смал (Киргизстан) и съперника си за титлата в началото на сезона..

публикувано на 13.11.22 в 11:49

Григор Димитров загуби от №1 в тениса Карлос Алкарас

Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна на осминафиналите на Мастър надпреварата в Париж в сблъсък с №1 в света Карлос Алкарас от Испания. Той отстъпи с 1:6, 3:6 в мач, продължил едва 1 час и 13 минути. Това беше последно участие в..

публикувано на 03.11.22 в 16:54