„Добро утро“ било когато е лято, часът е 11 и през прозореца ти се вижда морето…
Хладното утро на вторник едва ли е най-приятното време за събуждане, но понякога нещата не се получават така както искаме… Всъщност получават се още по-хубави! Така, че добро утро на 18-ти октомври, започваме го с топли мисли и горещо кафе. Свежа компания и най-актуалното предлагаме в сутрешния ефир на БНР Бургас - Ето и акцентите ни до 10:
Нова вълна от бежанци от Украйна залива курортния комплекс Слънчев бряг. По данни на хотелиери, близо по 400 души на ден пристигат с автобуси, след последното развитие на военните действия там. Какво разказват бегълците от войната и защо избират България?
Във времето за култура ви новия спектакъл на младежката театрална трупа „Валери и приятели“. Двадесетата постановка на трупата се нарича „Маските падат“. Това е един авторски спектакъл на актрисата от бургаския драматичен театър Ива Трифонова, в който ще видим 25 талантливи младежи и девойки от 7 бургаски училища.
Биографичният филм за журналистиа Милен Цветков ще има своя премиера и в Бургас. Това е повод да разговаряме с двамата създатели на лентата Веселин Диманов и Димитър Стафидов. В коментарната рубрика - подготвена ли е страната ни за земетресения и има ли някакъв план за действие. След 17 часа отзвук от първото заседание на Местната комисия за борба с..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 11 ФЕВРУАРИ! Минусови температури навън, но положителна нагласа отвътре – това ни трябва за вторник! Защото, раздавали работа на промоция… Добро утро на 11-ти февруари! Навлизаме в делника с нагласата да дадем каквото можем на света, а отвъд завесата на дома и офиса, поглеждаме от ефира на БНР –..
Темите в предаването днес: В Бургас здравни инспектори провериха козметични салони след случаите на пострадали жени с поставен ботулинов токсин. Какво показват проверките, интервю на Нина Рангелова с говорителя на РЗИ Елица Карагьозова. Какви ремонтни дейности текат в момента и се предвиждат тази година в община Царево, разговор с кмета Марин..
Започваме седмицата с добри новини. Министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов потвърди в Бургас, че в бюджета за тази година не се предвижда повишаване на данъците и осигуровките. Той увери, че няма да има и орязване на социални придобивки. Министър Гуцанов и председателят на НС Наталия Киселова се срещнаха със симпатизанти и..
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции. Отворете сърцата си за историите за Доброто, ще ги споделим с вас с любов и надежда. Звукорежисьор ще е Мариян Райнов, автор и водещ - Стефка Бакърджиева. Темите в предаването ни от 17 до 18 часа:..
Нека изпълваме всеки ден с възможно най-много моменти, в които сме благодарни за всичко хубаво в живота си. Насладете се на неделята, а ние ви каним на релакс и сладки приказки в ефира на БНР - Бургас! Звукорежисьор е Мариян Райнов, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето темите и гостите в предаването ни: - Ева в предаването ни днес ще е..
Ето какви са акцентите в седмичното обзорно предаване на БНР Бургас "Ден до пладне" днес: Темата за психичното ни здраве е все по-актуална. Кои са факторите, които повлияват негативно, разговаряме с д-р Георги Гребенаров, от Центъра за психично здраве в Бургас. Защо общините работят в условията на оскъдни средства и капиталовите им програми са..
Започваме седмицата с добри новини. Министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов потвърди в Бургас, че в бюджета за тази година не се..
Темите в предаването днес: В Бургас здравни инспектори провериха козметични салони след случаите на пострадали жени с поставен ботулинов токсин. Какво..
ОТВОРИ ОЧИ ОТ 7 ДО 10 С БНР-БУРГАС НА 11 ФЕВРУАРИ! Минусови температури навън, но положителна нагласа отвътре – това ни трябва за вторник! Защото,..