Eмисия новини
от 15.00 часа

Parashikimi i motit për 23 janarin

Të martën temperaturat minimale në Bullgari do të jenë nga minus 11 deri në minus 6°, në Detin e Zi do të jenë më të larta, në Sofje - minus 9°. Gjatë ditës do të jetë me diell, në Fushën e Danubit do të mbajë mjegull deri në mesditë...

22.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 20 janarin

Moti do të ftohet gjatë natës . Reshjet do të mbulojnë vendin, ndërsa në Bullgarinë Veriore dhe Perëndimore do të kthehen shpejt në borë dhe do të fillojë të formohet mbulesë bore. Të shtunën , 20 janar , në të gjithë vendin era do të lëvizë..

19.01.24 16:35 |

Parashikimi i motit për 19 janarin

Të premten , pas një nate me shi, temperaturat minimale në Bullgari do të jenë ndërmjet 3 dhe 8°, në Sofje - 4°. Gjatë ditës vranësirat do të shpërndahen dhe do të jetë me diell. Në mbrëmje priten vranësira të reja dhe ftohje me reshje nga..

18.01.24 18:25 |

Parashikimi i motit për 18 janarin

Paraditen e së enjtes , për shkak të reshjeve dhe temperaturave të ulëta, në veriperëndim të Bullgarisë ka kod të verdhë për rrezikun e ngricave. Temperaturat minimale do të jenë nga minus 1 deri në 4°, në Sofje 1°. Gjatë ditës do të mbajë vranësira..

17.01.24 18:10 |

Parashikimi i motit për 17 janarin

Të mërkurën temperaturat minimale do të jenë nga minus 6 deri në minus 1°, minus 4° në Sofje. Gjatë ditës do të jetë me diell. Në perëndim paradite ka mundësi të ketë mjegull. Nga perëndimi do të ketë vranësira pas mesditës. Temperaturat..

16.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 16 janarin

Paraditen e së martës në Bullgarinë Veriperëndimore ka kushte për formimin e akullit. Temperaturat minimale do të jenë nga minus 2 deri në 3°, në Sofje minus 1°. Gjatë ditës erë e fortë veriore do të sjellë ajër të ftohtë dhe do të shpërndajë..

15.01.24 18:20 |

Parashikimi i motit për 13 janarin

Të shtunën temperaturat minimale do të jenë nga minus 7 deri në minus 2°, minus 7° në Sofje. Gjatë ditës do të jetë me diell. Deri në mesditë do të ketë vranësira të ulëta ose mjegull në fusha dhe lugina. Do të fryjë mesatare, në Fushën e Danubit..

12.01.24 18:30 |

Parashikimi i motit për 12 janarin

Të premten temperaturat minimale do të jenë nga minus 9 deri në minus 4°, minus 8° në Sofje. Vranësirat do të zvogëlohen deri me diell gjatë ditës. Në lindje vranësirat do të mbeten dhe aty është e mundur të bjerë borë e dobët. Temperaturat..

11.01.24 18:25 |

Parashikimi i motit për 11 janarin

Të enjten temperaturat minimale do të jenë nga minus 9 deri në minus 4°, në Sofje minus 7°. Në mëngjes përgjatë Danubit dhe në fushat e larta do të ketë mjegull dhe vranësira të ulëta. Gjatë ditës do të jetë me diell dhe freskët. Temperaturat..

10.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 10 janarin

Mëngjesi i së mërkurës do të jetë i ftohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga minus 9 deri në minus 4°, në Sofje - rreth minus 8°. Gjatë ditës do të jetë me diell por e ftohtë. Era do të dobësohet. Temperaturat maksimale do të lëvizin ndërmjet..

09.01.24 18:10 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна