Eмисия новини
от 09.00 часа

Parashikimi i motit për 26 janarin

Temperaturat minimale të premten në Bullgari do të jenë ndërmjet 0 dhe 5°, në Sofje - 1°. Gjatë ditës do të mbajë erë me vranësira të pjesshme. Në vendet në gjysmën lindore të vendit dhe në zonat malore do të ketë reshje të dobëta kryesisht prej..

25.01.24 18:05 |

Parashikimi i motit për 25 janarin

Të enjten temperaturat minimale në Bullgari do të jenë nga minus 3 deri në 2°, në Sofje - minus 2°. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira nga perëndimi, por do të mbetet pothuajse pa reshje. Temperaturat maksimale do të jenë nga 7..

24.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 24 janarin

Të mërkurën temperaturat minimale në Bullgari do të jenë nga minus 7 deri në minus 2°, në Sofje minus 8°. Në mëngjes do të ketë mjegull ose vranësira të ulëta në fusha dhe lugina. Gjatë ditës do të jetë me diell. Temperaturat maksimale do të..

23.01.24 18:20 |

Parashikimi i motit për 23 janarin

Të martën temperaturat minimale në Bullgari do të jenë nga minus 11 deri në minus 6°, në Detin e Zi do të jenë më të larta, në Sofje - minus 9°. Gjatë ditës do të jetë me diell, në Fushën e Danubit do të mbajë mjegull deri në mesditë...

22.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 20 janarin

Moti do të ftohet gjatë natës . Reshjet do të mbulojnë vendin, ndërsa në Bullgarinë Veriore dhe Perëndimore do të kthehen shpejt në borë dhe do të fillojë të formohet mbulesë bore. Të shtunën , 20 janar , në të gjithë vendin era do të lëvizë..

19.01.24 16:35 |

Parashikimi i motit për 19 janarin

Të premten , pas një nate me shi, temperaturat minimale në Bullgari do të jenë ndërmjet 3 dhe 8°, në Sofje - 4°. Gjatë ditës vranësirat do të shpërndahen dhe do të jetë me diell. Në mbrëmje priten vranësira të reja dhe ftohje me reshje nga..

18.01.24 18:25 |

Parashikimi i motit për 18 janarin

Paraditen e së enjtes , për shkak të reshjeve dhe temperaturave të ulëta, në veriperëndim të Bullgarisë ka kod të verdhë për rrezikun e ngricave. Temperaturat minimale do të jenë nga minus 1 deri në 4°, në Sofje 1°. Gjatë ditës do të mbajë vranësira..

17.01.24 18:10 |

Parashikimi i motit për 17 janarin

Të mërkurën temperaturat minimale do të jenë nga minus 6 deri në minus 1°, minus 4° në Sofje. Gjatë ditës do të jetë me diell. Në perëndim paradite ka mundësi të ketë mjegull. Nga perëndimi do të ketë vranësira pas mesditës. Temperaturat..

16.01.24 18:15 |

Parashikimi i motit për 16 janarin

Paraditen e së martës në Bullgarinë Veriperëndimore ka kushte për formimin e akullit. Temperaturat minimale do të jenë nga minus 2 deri në 3°, në Sofje minus 1°. Gjatë ditës erë e fortë veriore do të sjellë ajër të ftohtë dhe do të shpërndajë..

15.01.24 18:20 |

Parashikimi i motit për 13 janarin

Të shtunën temperaturat minimale do të jenë nga minus 7 deri në minus 2°, minus 7° në Sofje. Gjatë ditës do të jetë me diell. Deri në mesditë do të ketë vranësira të ulëta ose mjegull në fusha dhe lugina. Do të fryjë mesatare, në Fushën e Danubit..

12.01.24 18:30 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна