"Кариана" изпусна "Черноморец"

7
Снимка: Радио ВИДИН

Кариана изпусна да вземе победа над Черноморец /Балчик/. Срещата от 10-ия кръг на Втора лига, играна на стадиона в село Ерден, завърши 0:0. През по-голямата част от мача момчетата на треньора Веселин Великов имаха превес, а през втората част доминираха тотално на терена. В 20-та минута Цветомир Тодоров изведе Ивелин Илиев. Крилото стреля до дясната странична греда. Шест по-късно удар на Ахмет Хикмет мина над гредата на домакините. Това бе единственото положение ца Черноморец. В 29-та минута бърза контраатака на Кариана завърши с удар по диагонала на Янислав Иванов, като топката мина на сантиметри от лявата странична греда на вратата на Христов. След центриране от корнер и отбита топка в 49-та минута от воле Мичев нацели напречната греда на вратата на гостите. Половин час по-късно от пряк свободен удар Кристиян Димитров затрудни вратаря Христов, който изби топката под гредата в корнер. Кариана изпусна златгна възможност в 83-та минута. Бастунов намери в коридор Цветомир Тодоров. Опитният полузащитник от аутлинията центрира успоредно на голлинията, но там нямаше негов съотборник, който да засече топката.

Кариана: Бояджиев, Д.Иванов, Дичев, Цолов /к/ /63-Цв.Иванов/, Предев, Николов, Мичев, Цв.Тодоров, Ян.Иванов /66-Димитров/, Ив.Илиев, Бастунов

Черноморец: Христов, Луго /к/, Траянов, Венков, Начев, Паланков, Хикмет /68-Иванов/, Илиев, Мирчев /92-Стайков/, Юнуз, Йосков /85-Александров/

Главен съдия Никола Петров с помощници Даниел Цолов и Венцислав Банчев.

Галерия

Вършец вече има клуб по лека атлетика

За пръв път в спортната история на Вършец учредиха и регистрираха спортен клуб по лека атлетика "Вършец 2024". На официална церемония в многофункционалната спортна зала "Арена Вършец" кметът на общината Иван Лазаров връчи на председателя на новоучредения клуб по лека атлетика Иван Велков удостоверението за регистрация във федерацията. Преди няколко..

публикувано на 15.09.24 в 16:27

"Бдин" допусна обрат в Павликени

"Бдин" Видин допусна обрат и загуби като гост на "Павликени" с 3:4 в най-резултатната сеща Срещата бе от третия кръг на Северозападната Трета лига. Бдинци поведеха в резултата с голове на Радослав Захариев в 20-ата и Александър Соколов в 28-ата минута. Домакините обаче изравниха до края на първото полувреме с попадения на Стефан Гинчев и Александър Иванов..

публикувано на 15.09.24 в 15:34

"Локо" Мездра загуби първи точки

Локомотив /Мездра/ не успя да победи у дома  Вихър (Славяново) и  срещата  от третия кръг на Северозападната Трета лига завърши при резултат 1:1, в оспорван и нервен двубой с два червени и куп жълти картони. Гостите отбелязаха първи -  Митко Русанов с глава вкара за 0:1  в 27-ата минута...

публикувано на 15.09.24 в 15:26

"Монтана" и ЦСКА II не излъчиха победител

Монтана и дубъла на ЦСКА /София/ направиха 0:0 в среща от 9-ия кръг на Втора лига. Монтанци изпуснаха чисти положения в края на първата част. Гостите не застрашиха сериозно нито веднъж вратата на домакините. В 28-та минута диагонален удар на Мартин Сораков срещна лявата странична греда на вратата на Марин Орлинов. Стражът на столичани, който има доста..

публикувано на 15.09.24 в 15:22

Малки "железничарчета" спечелиха футболен турнир

Приключи 9-ия Футболен турнир Мемориал „Семко Горанов” организиран от Община Мездра и ОФК „Локомотив”. В тазгодишното издание на турнира участваха четири клубни формации – деца, родени след 01.01.2012 г. (U13): ОФК Локомотив (Мездра), ПФК Ботев (Враца), ДФК Видин и ДФК Атлетик (Козлодуй). Мемориал „Семко Горанов 2024“се проведе във формат „Футбол 9“...

публикувано на 15.09.24 в 15:17

"Ботев" /Враца/ вкара два гола за 1:1 у дома

Христо Янев се завърна начело на "Ботев" /Враца/ с равенство. Врачани завършиха 1:1 със силния тим на "Спартак" /Варна/ , като успяха да спечелят точка у дома. Мачът от 8-ия кръг на Първа лига завърши 1:1, като и двете попадения в мача реализираха домакините. В 56-та мин. при опит да изчисти топката пред Ахмед Ахмедов, бранителят на врачани Мартин..

публикувано на 14.09.24 в 12:00

"Монтана" победи с 20 точки "Партизан"

Баскетболистките на "Монтана" победиха с 20 точки разлика сръбския "Партизан" – 87:67. Това бе втората контрола за тима на Преслав Пешев на сръбска земя. Вчера монтанчанки паднаха от Будучност.  Във вчерашната среща "Монтана" доминира, като спечели трите четвърти, а една завърши наравно. На почивката двата тима се оттеглиха при 47:38 точки в полза..

публикувано на 14.09.24 в 10:40