Монтана търси задължителна победа срещу Ботев (Гълъбово)

Снимка: Любо Андреев

Монтана ще се връща на победния път срещу Ботев /Гълъбово/.  Мачът от 6-ия кръг на Втора лига е днес от 20 часа на стадион „Огоста”

В последните две срещи момчетата на треньора Владимир Иванов – Фугата взеха една точка и сега смятат да наваксат изоставането. В сметките на наставника на Монтана влиза само и единствено успех срещу Ботев. Монтанци нямат наказани и контузени играчи. Най-вероятно Фугата ще заложи на състава от гостуването на Лудогорец 2 /Разград/. Главен съдия на мача е Никола Петров с помощници Ивайло Атанасов и Здравко Николов. Четвърти арбитър е Николай Малджански от Монтана.

Видин бе домакин на кръг от Националния шампионат по раликрос

Във Видин се проведе финалния кръг от Националния шампионат по раликрос.  Организатори на спортното събитие бяха Община Видин, АСК "Жико-Моторспорт" и Автомобилната федерация на България. Раликрос "ТИП Видин 2020" бе част от програмата на Общината, посветена на Димитровден. В него се включиха 32 участници от България и Сърбия. Състезанието се..

публикувано на 26.10.20 в 08:37

Дубълът на "Ботев" се върна на победния път

Във Велико Търново врачани биха с 1:0 втория отбор на Етър в мач от 12-ия кръг. Единственото попадение с цената на три точки заби Виктор Василев, а успехът беше първият от три мача за командата на Любен Любенов след загубата от Спартак /Плевен/ и нулевото равенство у дома срещу Севлиево. Останалите отбори от Северозапада не се представиха много..

публикувано на 26.10.20 в 07:50

Резервите на баскетболния "Монтана" разбиха "Черно море Одесос"

Победа със 106:40 точки постигнаха баскетболистките на Монтана, като гост на Черно море Одесос /Варна/ в мач от женското първенство. Старши треньорът на монтанчанки Стефан Михайлов бе дал почивката на чужденките и българките от основния състав. До почивката монтанчанки натрупаха солиден аванс и водеха с 58:22 точки. Картината след подновяването на играта..

публикувано на 25.10.20 в 17:02

Четвърта дивизия в Монтана с нов лидер

Миньор - Кипровец /Чипровци/ свали от първото място Шурданица /Георги Дамяново/, след като им нанесе поражение с 2:1, като гост. Срещата бе от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Денис Пепелярски и Цветан Цветанов  бяха точни за чипровчани, а в добавеното време Мирослав Йорданов - Джудиста се разписа за Шурданица. В последната среща от кръга..

публикувано на 25.10.20 в 16:58

Видин бе домакин на турнир по тенис на маса

Спортна зала "Фестивална" във Видин прие първия турнир от първия етап на Държавното първенство по тенис на маса група В2-мъже. В Групата участват 8 отбора. Въпреки че видинският клуб "Бдинци 2000" участва с юноши и кадети, домакините се представиха стабилно и заеха четвъртото място във временното класиране. Лидер е "Миньор" Перник. "Турнирът премина..

публикувано на 25.10.20 в 16:40

"Монтана" е домакин на шампиона "Лудогорец"

Монтана има тежко домакинство срещу Лудогорец /Разград/. Мачът на стадион „Огоста” започва в 20.15 минути. Днес преди обяд монтанци направиха лека тренировка. След нея наставникът Никола Спасов определи групата от 18 играчи. От вчера се знаеше, че Иван Михов и Борислав Балджийски няма да играят, заради травми. Днес към тях се присъединиха..

публикувано на 25.10.20 в 16:04

Вторият отбор на "Ботев" излиза за победа във Велико Търново

Никола Петров от Ловеч е главен съдия на гостуването на дубъла на Ботев /Враца/ във Велико Търново днес на втория състав на Етър. Мачът е от програмата на Северозападната трета лига и започва от 14.30 часа. Тихомир Маринов от Ловеч и Светослав Моллов от Плевен са помощник-рефери. Делегат на БФС е Игор Бакьов. Гостите не крият амбициите си..

публикувано на 25.10.20 в 12:40