Карагерен свири на Кариана, Занев на Монтана

Снимка: Любо Андреев

Рюстем Карагерен е назначен за главен съдия на мача Кариана – Пирин /Благоевград/ от 9-ия кръг на Втора лига. Двубоят е в петък от 17 часа на стадиона в Ерден. Светослав Енчев и Цветан Горанов са помощници, а Николай Малджански от Монтана е четвърти арбитър.

Ивелин Занев ще ръководи гостуването на Монтана на Спартак /Варна/ в събота. Мирослав Марков и Калин Киров са помощници. Четвърти съдия е Димитър Желязков, а оценка на съдиите ще дава Стоян Вътев. Двубоят в събота започва в 18 часа.

"Локо" гостува във Велико Търново

В среща от 12 кръг на Северозападната трета лига "Локомотив" /Мездра/ гостува в събота от 16.00 часа на "Етър 2" /Велико Търново/. Домакините са на 15-о място във временното класиране с актив от 6 точки и голова разлика 12:30. Мездренчани са с три места по-напред с 8 точки и голова разлика 9:19 и е логично да търсят поне точка от срещата...

публикувано на 22.10.21 в 12:09

Нови изисквания за феновете на "Ботев" за мачове

Георги Димитров получи наряд да ръководи домакинството на "Ботев" /Враца/ в събота срещу "Черно море". Мачът на стадион "Христо Ботев" е от програмата на Първа футболна лига и започва в 14:15 часа. Мирослав Иванов и Павлин Михайлов ще са помощник-съдии, а наряд за четвърти съдия получи Йото Гарабедов.  От домакините предупредиха зрителите за..

публикувано на 22.10.21 в 10:34

Левски 2020 /Лом/ гостува на Марек /Дупница/

Тежък мач ще има Левски 2020 /Лом/, като гост на Марек /Дупница/. Двубоят, от 14-ия кръг на Втора лига, в петък е от 16.00 часа. Наставникът на ломчани Ивайло Василев ще може да разчита на всичките си играчи. След травма се завръща Раиф Мурадов. "Подготвяме се за доста труден двубой", каза Ивайло Василев. Липсата на точки притиска отбора..

публикувано на 21.10.21 в 15:19

Монтана победи Цинкарна Целе /Словения/

Баскетболистките на Монтана победиха със 77:74 точки Цинкарна Целе /Словения/ в мач от 4-ия кръг на Адриатическата лига. Успехът в зала "Младост" дойде трудно. Отборът на Целе е съставен от няколко чужденки, сред които и бившата баскетболистка на Монтана Изабела Рамона. След 22:18 и 16:16 точки монтанчанки се оттеглиха на почивката с..

публикувано на 21.10.21 в 14:19
Радостин Александров

Треньор напусна дубъла на "Ботев"/Враца/

Треньор напусна врачанския "Ботев", като раздялата между елитния клуб и футболният наставник Радостин Александров е изненадваща. Информацията потвърди наставникът, който през декември дойде във Враца с намерение да направи революция, като даде шанс на млади и талантливи играчи. „Да, разделихме се по взаимно съгласие. Благодарен съм..

публикувано на 20.10.21 в 09:50

Тежък жребий за "Прециз"

Децата на ДФК"Прециз"/Монтана/ изтеглиха тежък жребий за 1/8 финала на турнира за купа БФС. При родените през 2008 футболисти "Прециз" среща столичния "Левски". Мачовете са на разменено гостуване. Първата среща е този четвъртък, от 14.30 часа, на стадиона на "Прециз". Седмица по-късно, в същия час, е ответния мач в София.

публикувано на 19.10.21 в 13:13

"Монтана" приема "Цинкарна Целе"

Баскетболистките на "Монтана" са домакин на словенския "Цинкарна Целе" в мач от 4-ия кръг на Адриатическата лига. Двубоят в зала "Младост" в сряда е от 18:00 часа, без публика. До момента "Монтана" изигра четири мача и постигна четири победи. "Целе" също е без грешка в срещите с три победи от три мача. "Монтана" и "Целе" заемат първо и второ..

публикувано на 19.10.21 в 13:10