Видинчанка се класира за полуфиналите на Държавното по бокс

Снимка: БК "Бдин" Видин

Състезателката на видинския клуб по бокс "Бдин" Инна Цветкова се класира за полуфиналите на Държавното лично отборно първенство за девойки в Ботевград. Днес Инна победи в четвъртфинален сблъсък в категория до 57 килограма представителката на "Локомотив" Пловдив Михаела Димова. Утре видинчанката излиза на ринга в битка за място на финала срещу Михаела Звездева от "Левски", която днес отстрани Микаела Павлова от Русе.

"Инна победи в много оспорван мач съперничката си от Пловдив. Благодарим на спонсора на клуба Ел Би Булгарикум, с чиято помощ играем с нови екипи и участваме в състезанията от държавния календар", каза за Радио ВИДИН ст. треньорът на БК "Бдин" Кирил Бушев.

Шурданица удари Вихър и излезе начело в групата си

Шурданица /Георги Дамяново/ оглави временното класиране в четвърта монтанска футболна дивизия след 4-ия кръг. Дамяновчани победиха с 2:0 при гостуването си шампиона Вихър /Николово/. Гълъб Герасимов в 20-та и Емануил Петров в добавеното време се разписаха за успеха на Шурданица. След 60-та минута вихърци играха с човек по-малко след изгонването..

публикувано на 30.09.20 в 13:05

Излъчват директно мача Миньор - Кариана

С ден по-късно от обявеното ще се играе срещата Миньор /Перник/ - Кариана /Ерден/ от 9-ия кръг на Втора лига. Мачът се мести за понеделник, 5 октомври, от 16 часа. Причината за промяната е, че ще се предава директно по един от спортните канали на телевизията.  Кариана се превърна в хит на Втора лига и след като свали от първото място Локомотив..

публикувано на 30.09.20 в 12:40

Левски 2020 /Лом/ губи нападател за мача със Свищов

Нападателят на Левски 2020 /Лом/ Рангел Абушев пропуска неделния мач у дома с Академик /Свищов/ от 9-ия кръг на Северозападната трета лига. Голаджията е със спрени състезателни права за една среща, реши Дисципинарната комисия на ЗС на БФС във Велико Търново.  Същото наказание отнесе и Йордан Йорданов от Дреновец и Стойчо Стойков от Бдин..

публикувано на 30.09.20 в 12:20

Монтана с извънредна контрола днес

Монтана уреди спешна контролна среща за днес. От 16.30 часа елитния тим гостува на хита в Северозападната трета лига Левски /Лом/.   Извънредният спаринг се наложи, за да може наставникът на Монтана Никола Спасов да види в игрова обстановка пристигналия на проби холандец Жериано Лафосанг. Информацията за него е много оскъдна, като се знае, че..

публикувано на 30.09.20 в 07:57

"Кариана" изкарва резервите срещу аматьори

Лидерът във Втора лига "Кариана" /Ерден/ ще заложи на резервните футболисти при гостуването на четвъртодивизионния "Чавдар" /Троян/. Мачът от предварителния кръг на турнира за купата на България в сряда е от 16 часа. Отборът тръгва сутринта в деня на срещата.  Старши треньорът на ерданчани Веселин Великов е решил да даде почивка на повечето от..

публикувано на 29.09.20 в 14:16

Димитър Димитров с медал за боксовия "Спарта" /Монтана/

Димитър Димитров взе сребърен медал на Държавния личен шампионат по бокс за младежи в Петрич . Двама боксьори взеха участие в състезанието, което е първо за новосформирания боксов клуб в Монтана. 9 боксьори спориха за медалите в категория +91 кг. Димитър Димитров имаше късмет и на 1/8 финала почиваше. Последваха две победи за монтанския..

публикувано на 29.09.20 в 13:43

Парични санкции за "Ботев" и "Монтана"

Дисциплинарната комисия на БФС глоби с по 300 лв. Ботев /Вр/ и Монтана за използване на димки по време на дербито във Враца. Санкцията е заради доклада на длъжностното лице на дербито на Северозапада. По-тежкото наказание обаче дойде с новината, че мачът на Ботев срещу Левски в София ще е без публика. Наказанието е заради боя, който си..

публикувано на 29.09.20 в 08:25