Назначиха съдиите за поредния кръг от Втора лига

Снимка: Любо Андреев

Йото Гарабедов бе назначен за главен съдия на дербито на 15-ия кръг на Втора лига в събота между Монтана – Септември /София/. Мартин Ангелов и Асен Крумов са помощници. Иван Иванов е четвърти арбитър. Срещата на стадион „Огоста” е в 12.15 минути.

Мачът на стадиона в столичния квартал „Надежда” между Локомотив и Кариана /Ерден/ е поверено на Васимир Маруан Ел-Хатиб, Георги Георгиев и Николай Попниколов. Резервен съдия е Благой Манов. Двубоят е в неделя от 14.30 часа.

Пилоти от Монтана с купи от писта "Стара Загора"

Първо и трето място заеха пилоти от Монтана в третия кръг от Националния шампионат на затворен маршрут, на писта "Стара Загора". В клас НС-2, автомобили до 3500 кубически сантиметра, пилотът на АСК Старт М /Криводол/ Румен Киров е първи, а съотборникът му Диман Георгиев - трети. Найден Пешев от АСК Флат Ауто с Нисан 350 Z е втори. В клас "Макси"..

публикувано на 28.09.20 в 14:50

Дубълът на "Ботев" Враца е втори в Северозападната трета лига

Дубълът на "Ботев" Враца остана на второ място след срещите от 8-ия кръг в Северозападната трета лига. С 20 точки в актива си врачани са зад "Севлиево", който победи с 2:1 като домакин "Локомотив" от Мездра.  "Ботев-2" завърши пък 1:1 при гостуването си на "Левски" в едноименния град. Над 400 души изгледаха двубоя, в който 15-годишният Мирослав..

публикувано на 28.09.20 в 08:37

Международни успехи за видински каякари

Видинските гребци се представиха отлично и останаха на крачка от медалите в международната регата по кану-каяк "Олимпийски надежди" в Сегед, Унгария. Йоана Георгиева завърши на четвърто място в дисциплината едноместен каяк на 1000 метра и на 500 метра, и на шесто място на 200 метра. Ванеса Димитрова участва на едноместен каяк 500 метра (осмо..

публикувано на 27.09.20 в 15:50

Локо-то дерайлира край с. Ерден, Кариана е лидер във Втора лига (СНИМКИ)

Кариана е новият лидер във Втора лига. На стадиона в село Ерден момчетата на треньора Веселин Великов победиха с 3:2 Локомотив /София/, в среща от 8-ия кръг и го свалиха от първото място. Домакииите скриха топката на противника и до почивката вкараха три пъти. В 22-та минута Евгени Игнатов – Бамзе бе изведе в ляво от Цеков, напредна и от..

публикувано на 27.09.20 в 15:04

18 отличия за врачански лекоатлети от турнира "Ботева слава 2020"

Невероятните 18 отличия спечелиха лекоатлетите на врачанския клуб Ивайло Младенов от турнира "Ботева слава 2020". Заради пандемията надпреварата се проведе в края на септември, а не в дните около 1 юни, каквато е традицията.  Според президента и патрон на най-успешния врачански клуб по атлетика Ивайло Младенов , пороят от медали е реален с оглед..

публикувано на 27.09.20 в 09:24

"Балкан" Белоградчик посреща "Ботев" Грамада

Лидерът в класирането "Балкан" Белоградчик е домакин на "Ботев" Грамада в дербито на четвъртия кръг на Областната футболна група на Видин. Отборът на Белоградчик ще играе за победа, каза треньорът Николай Николов: "Изтича наказанието на един от играчите- Николай Дамянов и се завръща на терена. Имаме 5 конкузени- трима на мача в Макреш и..

публикувано на 26.09.20 в 15:52