Мирослав Будинов напуска Ботев

Мирослав Будинов е следващият сигурен футболист, който напуска Ботев през зимата. Той ще се завърне в Дунав /Русе/. Нападателят, който скоро ще навърши 34 години, е спряган за заместник на отиващия в ЦСКА Ахмед Ахмедов.

Будинов беше привлечен преди около година във Враца от Сашо Ангелов с намерението да засили конкуренцията в атака. Гологлавият таран, който направи силно впечатление с играта си при „драконите“, така и не успя да се наложи в селекцията на врачани. През есента все по-често Будинов беше резерва на Домовчийски и Божинов, а когато беше пускан да поиграе, не се отличи с особени реализаторски умения.

На този етап от ръководството на Ботев не казват нищо за зимната селекция, но е ясно намерението на Антони Здравков да привлече нови играчи, с които врачани да подобрят играта си и да се отлепят от предпоследното място в класирането, което заемат.

Резервите на баскетболния "Монтана" разбиха "Черно море Одесос"

Победа със 106:40 точки постигнаха баскетболистките на Монтана, като гост на Черно море Одесос /Варна/ в мач от женското първенство. Старши треньорът на монтанчанки Стефан Михайлов бе дал почивката на чужденките и българките от основния състав. До почивката монтанчанки натрупаха солиден аванс и водеха с 58:22 точки. Картината след подновяването на играта..

публикувано на 25.10.20 в 17:02

Четвърта дивизия в Монтана с нов лидер

Миньор - Кипровец /Чипровци/ свали от първото място Шурданица /Георги Дамяново/, след като им нанесе поражение с 2:1, като гост. Срещата бе от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Денис Пепелярски и Цветан Цветанов  бяха точни за чипровчани, а в добавеното време Мирослав Йорданов - Джудиста се разписа за Шурданица. В последната среща от кръга..

публикувано на 25.10.20 в 16:58

Видин бе домакин на турнир по тенис на маса

Спортна зала "Фестивална" във Видин прие първия турнир от първия етап на Държавното първенство по тенис на маса група В2-мъже. В Групата участват 8 отбора. Въпреки че видинският клуб "Бдинци 2000" участва с юноши и кадети, домакините се представиха стабилно и заеха четвъртото място във временното класиране. Лидер е "Миньор" Перник. "Турнирът премина..

публикувано на 25.10.20 в 16:40

"Монтана" е домакин на шампиона "Лудогорец"

Монтана има тежко домакинство срещу Лудогорец /Разград/. Мачът на стадион „Огоста” започва в 20.15 минути. Днес преди обяд монтанци направиха лека тренировка. След нея наставникът Никола Спасов определи групата от 18 играчи. От вчера се знаеше, че Иван Михов и Борислав Балджийски няма да играят, заради травми. Днес към тях се присъединиха..

публикувано на 25.10.20 в 16:04

Вторият отбор на "Ботев" излиза за победа във Велико Търново

Никола Петров от Ловеч е главен съдия на гостуването на дубъла на Ботев /Враца/ във Велико Търново днес на втория състав на Етър. Мачът е от програмата на Северозападната трета лига и започва от 14.30 часа. Тихомир Маринов от Ловеч и Светослав Моллов от Плевен са помощник-рефери. Делегат на БФС е Игор Бакьов. Гостите не крият амбициите си..

публикувано на 25.10.20 в 12:40

"Локомотив" Мездра гостува на "Янтра" Полски Тръмбеш

Общински футболен клуб "Локомотив" Мездра гостува днес от 14:30 часа на футболен клуб "Янтра" Полски Тръмбеш. Срещата е от 12 кръг на Северозападната трета лига.  Домакините са 8-ми във временното класиране с 19 точки и голова разлика 18:13.  "Железничарите" след престижната победа в последния си мач срещу един от лидерите - "Вихър" Славяново,..

обновено на 25.10.20 в 11:05

Заради COVID- 19 отложиха мач на детски отбори

Срещата между децата на Прециз и Вълчедръм от предстоящия кръг на футбол 9 е отложена. Причина за това е огнището на коронавирус в Дома за хора със зрителни увреждания във Вълчедръм, уточняват от ОС на БФС в Монтана. Заради много болни в отбора на Пъстренец, детският тим от Долно Белотинци няма да пътува за мач в Якимово.

публикувано на 23.10.20 в 16:30