Снимка: Петко Котларски

Фенове на футболен клуб "Левски" отбелязаха 106-ия рожден ден на любимия си отбор в Мездра. Те се събраха в градския парк и под полицейски ескорт се отправиха към паметника на Апостола в града. "Сините" фенове носеха знамена и запалени факли и изпълниха химна на отбора. Те поднесоха венец на паметника и по този начин изразиха любовта си към Левски и любимия си отбор. Бе събрана сумата от 212 лева, които заедно с очакваните още дарения ще бъдат преведени по сметката на клуба.

Организаторът на тържеството Милен Кръстев обяви, че на рождения ден на Апостола на 18 юли официално ще бъде учреден фен клуб "Левски" - Мездра.

"Ботев" е домакин в решителен мач

"Ботев" посреща "Дунав" днес в решителен мач за оставане в елита на България . Футболистите на Тони Здравков са домакини, а 3 дни по-късно гостуват на "Царско село" в София. Трите отбора са в една група, от която само победителят в крайното подреждане при срещите по системата "всеки срещу всеки" ще се отърве от баражите за оставане...

публикувано на 06.07.20 в 11:15

Академия Ботев завърши 2:2 в конторла

Академия Ботев /Враца/ завърши 2:2 в контрола като гост на третия в Северозападната трета лига Вихър /Славяново/. Врачани можеха и да победят, но нямаха късмет в няколко ситуации. Виктор Василев откри резултата в 25-та мин. за гостите, като преди това Пламен Първанов тресна гредата. В 46-та мин. Константин Генков изравни, но в 75-та мин...

публикувано на 06.07.20 в 10:56

Без победител завърши контролата между юношите на Монтана и Дреновец

Мачът на терена с изкуствена настилка в парк "Огоста" в Монтана приключи 1:1. До почивката гол не падна. В 55-та след неправомерно отсъдена засада гол на Антон Антонов от домакините бе отменен. 10 по-късно Антонов центрира и Емил Петров откри за монтанци. В 86-та мниута след контраатака Дреновец изравни за крайното 1:1.  Наставникът на..

публикувано на 05.07.20 в 17:25

Видинският клуб по самбо и джудо "Бъдин" с 4 медала и шампионска титла

Състезатели на видинския клуб "Бъдин" участваха в Държавния лично-отборен шампионат по самбо, който се проведе в Панагюрище. Състезателите завоюваха четири медала, от които шампионска титла на Иван Иванов на 100 кг., и 4 пети места. "Момчил Янев - втори, със сребърен медал в категория 100. Ради Радев- трето място в категория 57 кг. На..

публикувано на 05.07.20 в 17:20

Кариана допусна три гола в контрола

Загуба с 0:3 инкасира Кариана /Ерден/ в приятелска среща със Струмска слава /Радомир/. Контролата бе първа от лагера в Банско и се игра на стадион „Свети Петър”. Радомирчани вкараха два до почивката и един през втората част. В 12-та минута Аспарухов нацели гредата на ерданчани, а при добавката Борислав Николов откри резултата. След половин час игра..

публикувано на 05.07.20 в 17:15

"Ботев" и "Арда" завършиха 0:0

"Ботев" Враца и "Арда" не си вкараха гол и завършиха 0:0 в последния мач от редовния сезон на елитната футболна дивизия. Срещата, играна в петък във Враца, ще се запомни с три греди и куп пропуски пред двамата вратари. След равностойно начало и няколко опасности пред двете врати, които обаче не донесоха чисти положения, първата сериозна..

публикувано на 05.07.20 в 16:35

Още два медала за Видин от Държавното по самбо

Приключи Държавният лично-отборен шампионат по самбо за мъже и жени в Панагюрище. Това е първото състезание след обявяването на извънредното положение. Четири медала и титла при най-тежките спечелиха състезателите на видинския клуб "Борба, самбо, джудо" в първия ден на турнира. Димитър Милчев стана шампион в категория над 100 килограма. Бронзови..

публикувано на 05.07.20 в 16:26