Призови класирания за плувците от "Спартак"

Плувците на врачанския клуб Спартак към областната дирекция на МВР постигнаха призови класирания на републиканското първенство за служители от системата на вътрешното министерство. Надпреварата се проведе в Златни пясъци при отлична организация.

В отборната надпревара Спартак остана четвърти, а представителите му се отчетоха и с трето място в съчетаното плуване при мъжете.

Васил Найденов завърши втори на 50 метра свободен стил и трети на същата дистанция при бруста.

Ирина Ванюшева също спечели две призови места - тя остана втора на 50 м гръб и трета на същата дистанция в бруста.

Георги Гинчев с наряд за дербито в Мездра

Георги Гинчев от Велико Търново ще е главен съдия на дербито от 19-ия кръг на Северозападната трета лига между Локомотив /Мездра/ и Левски 2020 /Лом/ в неделя.  Двубоят започва в 14 часа.  Помощници на Гинчев са Даниел Ников от Габрово и Милен Арабаджиев от Велико Търново.  Четвъртият арбитър Владимир Велев и делегатът Никола Атанасов също са от..

публикувано на 27.02.21 в 14:10

Арбитри от Монтана съдийстват дербитата на Северозапада

Два мача от предстоящия 19-ти кръг на Северозападната трети лига бяха поверени на арбитри от Монтана.  Утре, от 14 часа, във Враца двубоят между Ботев ІІ и Бдин /Видин/ ще ръководи Венислав Живков, с помощници Даниел Цолов и Деян Филипов. Делегат е Ивайло Илиев. Четвърти арбитър е Росен Гановски от Враца. Петър Милков, Николай Михайлов и..

публикувано на 26.02.21 в 16:05

Тежък мач очаква мездренският "Локомотив" - домакинство срещу лидера в класирането

В среща от 19 кръг на Северозападната трета лига отборът на ОФК "Локомотив" Мездра приема в неделя от 14.00 часа на своя стадион лидера във временното класиране "Левски" Лом. "Железничарите" са 10-ти  с актив от 24 точки и голова разлика 24:21, гостите са с внушителния актив от 44 точки и голова разлика 39:6. Срещата ще бъде ръководена от..

публикувано на 26.02.21 в 16:02

Иво Андреев ще ръководи мача "Ботев" Пловдив - "Монтана"

Иво Андреев е определен за главен съдия на срещата на "Монтана"  с  "Ботев" /Пловдив/ в неделя. Двубоят от 19-ия кръг на елита е от 14:30 часа. Георги Тодоров и Петър Митрев са помощници. Четвърти арбитър е Димитър Буров. Оценка на съдиите ще дава Костадин Стоичков. Мачът за "Монтана" пропуска Сергей Георгиев. Крилото получи червен картон в..

публикувано на 25.02.21 в 17:09

Отстраниха защитник от Ботев Враца за 2 седмици

Централният защитник на Ботев Аласан Н`Диайе беше наказан от ръководството на врачани с отстраняване за 2 седмици от тима. Това стана броени дни, след като бранителят допусна фрапантни грешки и си изкара червен картон при гостуването на Арда в Кърджали. Врачани изгубиха срещата с 2:3 след късен гол и след като 10 от играчите на гостите..

публикувано на 25.02.21 в 11:00

Три медала спечели Дева-Мария от Берковица в ски бягането

Дева-Мария Драгиева от СК "Ком" Берковица заслужи три бронзови медала от държавното зимно първенство по ски бягане, което се проведе на Юндола. Организатор е Българската федерация по ски. Участваха 11 клуба със 75 състезатели. Талантливата спортистка от Берковица, която печели медали и в леката атлетика, се представи отлично в три дисциплини при жените:..

публикувано на 25.02.21 в 08:31

Съдия от Русе ще ръководи мача на "Ботев" Враца в неделя

Ивелин Занев от Русе получи наряд за следващия мач на врачанския Ботев. В неделя от 12 часа тимът на Тони Здравков посреща Царско село в среща от 19-ия кръг на Първа футболна лига. На главния съдия ще помагат Димитър Стоилов и Драгомир Милев, а четвърти рефер е Ивайло Ненков. Работата на съдиите ще наблюдава Кирил Йорданов. Ботев се намира..

публикувано на 25.02.21 в 07:40