"Ботев" Враца победи "Кариана" Ерден в последна контрола

Снимка: Жоро Александров

Футболният "Ботев" Враца победи "Кариана" Ерден с 3:1 в последната си контрола преди старта на новото първенство по футбол.

Два пъти за успеха на врачани реализира Петър Атанасов, който се разписа в 9-та и 77-та минута, а дошлият на проби от "Левски" Реми оформи крайния резултат 2 минути преди края на срещата.

Георги Търтов отбеляза почетното попадение за втородивизионния отбор от бойчиновското село Ерден.

Спарингът се игра пред празни трибуни на стадион „Христо Ботев“.

Всичко за срещата слушателите на Радио Видин ще научат в спортното предаване в неделя.

Съдии от Враца за гостуването на ломчани във Велико Търново

Ивайло Данчев от Враца получи наряд за главен съдия на срещата "Етър II" /Велико Търново/ - "Левски 2020" /Лом/ от 32-ия междинен кръг на Северозападната трета лига. Двубоят е утре от 18 часа. Ще му помагат Илиян Маринов и Димитър Стоянов. Четвърти арбитър е Георги Давидов от Велико Търново, а делегат е Николай Владимиров от Габрово...

публикувано на 18.05.21 в 14:48

Ломчани на мач от финал при аматьорите

"Левски 2020" /Лом/ е на един мач от исторически финал за купата на Аматьорската футболна лига. Полуфиналната финална среща с "Розова долина" /Казанлък/ е на 26 май на неутрален терен. Президентът на ломчани Гаврил Гаврилов си пожела победа: "Сега ни предстои един тежък мач на 26-ти, на стадиона в Бистрица ще играем с "Розова долина" на..

публикувано на 18.05.21 в 13:10

"Монтана" без четирима срещу "Етър"

Четирима основни футболисти на Монтана пропускат днешното гостуване на "Етър" /Велико Търново/. Досегашният наставник Атанас Атанасов се раздели с монтанци по взаимно съгласие. В оставащите срещи отборът ще бъде воден от помощника Светлан Кондев. Крилото Сергей Георгиев претърпя операция на счупения крак, а защитникът Раян Сенхаджи..

публикувано на 18.05.21 в 12:10

Довечера са финалите на Общинския турнир по футбол на малки врати в Мездра

"Локо Футбол" и "Кохонес гранде" от предварителна група "А", както и "Неудобните" и "Моравица" от предварителна група "Б" са  полуфиналистите в 20-ото издание на общинския турнир по футбол на малки врати, организиран от Община Мездра.  В последна, решителна среща от предварителна група "А" тимът на "Кохонес гранде" победи "ЛИВ" с 5:1 и се..

ОУ "Христо Ботев" в Мездра - отборен победител в Петия лекоатлетически турнир "Най-добритe"

ОУ "„Христо Ботев" стана отборен победител в петото издание на лекоатлетическия турнир "Най-добритe" за ученици от I до IV клас, който се проведе в град Мездра. Възпитаниците на преподавателя по физическо възпитание и спорт Цветелина Цинцарска събраха най-много точки в комплексното класиране и за втори път, след 2015 г., спечели спортната..

публикувано на 18.05.21 в 11:58

"Ботев" продължава битката за оцеляване без основния си голаджия

Врачанският Ботев загуби важен нападател в решителните битки за оставане в елита. През следващите дни извън тренировките ще остане младежкият национал на Северна Македония Дориан Бабунски, който е с подут глезен. Чужденецът пострада при гостуването на Етър, загубено от врачани преди дни с 0:2. От снимка, публикувана в социалните мрежи, личи, че..

публикувано на 18.05.21 в 08:18

Седем медала за СК "Бъдин" от турнир по джудо в Перник

Перник бе домакин на традиционния турнир по джудо за деца по програма на Министерство на младежта и спорта “Децата и спортният клуб”. В надпреварата участваха 616 деца в различните възрастови групи от 30 клуба от цялата страна. Състезателите от видинския клуб "Бъдин" спечелиха общо 7 медала, от които три златни, три сребърни и един бронзов...

публикувано на 18.05.21 в 07:23