"Бдин" отстрани "Дреновец" за купата на АФЛ

"Бдин" Видин отстрани "Дреновец" в областния финал от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Редовното време на неутралния терен в Макреш завърши при равен резултат- 1:1. При дузпите видинчани победиха с 9:8 и се класираха за междуобластния етап на турнира.

Отличиха атлетки от Видин, спечили златни медали от Европейските игри

Кметът на Община Видин Цветан Ценков награди с плакети и грамоти състезателките на СК "Радуканови" Ивайла Мишина и Рая Пламенова . Двете лекоатлетки спечелиха златни медали в скока на дължина от юбилейните 15-и Европейски атлетически игри за деца до 16 години в чешкия град Бърно. При момичетата, родени 2008 година, Ивайла Мишина е шампионка с 4.78 метра...

публикувано на 21.10.20 в 12:32

Волейболистите на Монтана победиха "Марек"

Волейболистите на Монтана постигнаха втора победа на турнира в зала "Младост" . В късния мач снощи, момчетата на треньора Даниел Пеев се наложиха с 3:1 гейма над "Марек Юнион Ивкони" /Дупница/.  "Марек" спечели първата част с 25:21 точки. Монтанци допуснаха доста грешки на блок, докато съперникът им бе безпогрешен. Домакините успяха да..

публикувано на 21.10.20 в 11:30

"Кариана" отпадна от Турнира за купата на България

На стадиона в Ерден момчетата на треньора Веселин Великов отстъпиха с 0:1 на елитния "Царско село" в мач от 1/16 финала. Гостите владееха инициативата през по-голямата част от мача, но в края трепериха да не се стигне до продължения. В 7-та минута Християн Илиев стреля от далеч, но стражът на "царете" Михаил Иванов се справи. Малко преди..

публикувано на 21.10.20 в 10:15

Контузии в Ботев Враца преди мача за купата

Здравословни проблеми мъчат няколко играчи на врачанския Ботев преди 1/16 финала от турнира за футболната купа на България. Валери Домовчийски, който лекува травма, няма да е готов за гостуването на Надежда в софийското село Доброславци в четвъртък. Заедно с него за мача няма да пътуват бразилецът Том и централният бранител Венцислав Керчев,..

публикувано на 21.10.20 в 10:00

Волейболистките на "Бдин" победиха "Спартак" /Плевен/ в приятелска среща

Волейболистките на "Бдин" (прекадетки) победиха с  3:0 гейма връстничките си от  "Спартак" /Плевен/ във Видин в демонстративна среща, част от програмата за отбелязване на празника на Видин- Димитровден.  Двубоят бе в спортна зала "Фестивална", а п реди срещата на състезателките на двата отбора беше измерена температурата.  Видинчанки..

публикувано на 20.10.20 в 14:05

БФС санкционира ПФК Монтана

Дисциплинарната комисия на БФС наложи санкция от 125 лева на ПФК Монтана. Глобата е след мача между Монтана и Славия от 13-ия кръг на U19. 2:2 завърши срещата на стадион "Огоста". Бисер Бисеров изведе напред монтанци в 15-та минута. В 21-та главният съдия Росен Гановски отсъди дузпа за Славия, която Мартин Сораков вкара. Шест минути..

публикувано на 20.10.20 в 14:00

Подиум за Румен Киров на писта "Хасково"

Пилотът от Монтана Румен Киров стана трети на писта "Хасково". Четвъртият кръг от Националния шампионат на затворен маршрут се проведе през почивните дни. При най-мощните коли, клас "Макси", Румен Киров от АСК Старт М /Криводол/ със Субару Импреза завърши трети след Пламен Камбуров АСК ЛВ – Авторейсинг тийм и Константин Маршавелов от КА-2..

публикувано на 20.10.20 в 11:50