Съдии от Монтана свирят мач край морето

Николай Михайлов от Монтана е назначен за помощник арбитър на срещата Созопол – Локомотив /София/ от 16-ия кръг на Втора лига. Мачът е утре от 12 часа.

Четвърти съдия ще бъде неговият съгражданин Николай Малджански.

Главен арбитър е Георги Гинчев, а другият асистент е Здравко Николов.

Домакинът в класирането е на 12 позиция с 15 точки, докато отборът от София изостава на точка от водача "Кариана", който прекратява участието си в първенството след Нова година.

Локомотив (Мездра) стартира зимните си контроли с победа над Искър 1923 (Роман)

Третодивизионният ОФК Локомотив (Мездра) победи с 4:2 лидера в есенното класиране в ОФГ Враца ФК Искър 1923 (Роман) в първата контрола на двата отбора от зимната им подготовка. Проверката се игра на изкуствения терен на градския стадион в Мездра. Точни за домакините бяха Валдемар Стоянов, Методи Янков, Светослав Валериев и Антонио Йорданов, а за..

публикувано на 21.01.21 в 14:48

Монтана завърши 1:1 със Стал

Равенство 1:1 направи Монтана в първата си контролна среща от лагера в Турция. В Алания монтанци и елитния Стал Миелец от Полша не се победиха. Головете паднаха в двете полувремена. Поляците откриха от дузпа в 10-та минута, отсъдена за нарушение в наказателното поле на Йордан Йорданов. Халфът можеше да изкупи грешката си малко след това,..

публикувано на 21.01.21 в 14:38

Ботев обърна Добруджа от 0:1 до 3:1 в Балчик

Ботев /Враца/ победи Добруджа с 3:1 в Балчик в първата си контрола от зимната подготовка. Врачани са на лагер край морето и до края на месеца ще изиграят още 3 спаринга. Срещу добричлии се разписаха Даниел Генов, 16-годишния Мирослав Маринов и Чавдар Ивайлов. Георги Илиев откри в 20-та мин. за Добруджа, но Даниел Генов изравни още до почивката...

публикувано на 21.01.21 в 14:25

Монтана загуби от Орлови

Баскетболистките на Монтана отстъпиха с 64:69 точки, като гост на босненския Орлови в среща от 10-ия кръг на Адриатическата лига при жените. Поражението за момичетата на треньора Стефан Михайлов бе трето. Във временното класиране Монтана заема третото място. Лидер е Будучност, следван от Берое /Стара Загора/. Равностойно преминаха първите 10..

публикувано на 21.01.21 в 14:15

Волейболистите на Монтана с два мача срещу Левски

Волейболистите на Монтана ще изиграят два мача срещу "Левски"  в рамките на пет дни.  Първата среща за  годината на момчетата на треньора Даниел Пеев е в петък. Тогава монтанци гостуват в столицата на "Левски"  в отложена среща от първата осмица на Суперлигата при мъжете. Във вторник, 26 януари, двата тима се изправят един срещу друг,..

публикувано на 20.01.21 в 16:59

"Ботев" с първа контрола

"Ботев"/Враца/ излиза днес за първата си проверка от лагера си в Балчик. Противник на врачани са футболистите на "Добруджа" /Добрич/. Двубоят ще се изиграе от 13.30 часа на градския стадион в Балчик. Теренът е предпочетен заради лошото състояние, в което се намира тревното покритие на съоръжението в Добрич. Освен този спаринг врачани са договорили още 3..

публикувано на 20.01.21 в 08:25

"Монтана" отказа да пусне звездата си в "Левски"

Бари Билал остава в Монтана, категоричен е кметът Златко Живков. Нападателят е желан от Левски.  “Лично Наско Сираков говори с мен за Бари. На този етап той е нужен на Монтана и нямаме намерение да се разделяме с него”, категоричен бе Живков.  Към мароканецът с френски паспорт е имало оферти и от отбор от втора лига на Полша. Бари се присъедини..

публикувано на 19.01.21 в 15:12