Марио Кирев претърпя операция на менискус

Марио Кирев
Снимка: БГНЕС / Снимка: БГНЕС

Вратарят на "Монтана" Марио Кирев претърпя операция на менискус. Стражът получи травмата на лявото коляно в събота. Ядрено-магнитният резонанс показал скъсване. За нещастие Марио Кирев се контузи три дни, след като започна подготовка с новия си тим. Поне месец ще трае възстановяването му.

Така "Монтана" остана с титулярния си страж Благой Макенджиев и юношата на клуба Петър Петров.

Видинчанин дари състезателни екипи на медалистки от световното по самбо

Видинчанин подкрепи три състезателки на спортния клуб по самбо и джудо "Бъдин". Едуард Тодоров закупи три комплекта сертифицирани спортни екипи за състезания по самбо. Те са за медалистките от Световното първенство в Нови Сад, което се проведе през ноември миналата година. Тогава Надежда Любенова се пребори за среброто в категория до 75 кг, Гергана..

публикувано на 24.01.21 в 15:42

Загуби за гарнитурите на Монтана в контроли

Загуби допуснаха формациите до 15 и 17 години на Монтана в приятелски срещи със Спартак /Плевен/. Мачовете се играха на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. U 15 отстъпи с 1:3 на връстниците си от Плевен. Анислав Милков отбеляза единственото попадение за Монтана за 1:1. Възпитаникът на треньора Бисер Ефремов проби от дясно и стреля...

публикувано на 24.01.21 в 15:10

Монтана удари Славия с 4:3, Венци Стефанов свири мача

Ръководството на Монтана победи с 4:3 в приятелско мачле колегите си от Славия. Двубоят на малки вратички се игра в Алания, където двата тима са на подготвителен лагер, и са отседнали в един и същи хотел. След тежките тренировки щабовете разпуснаха с игра на малки вратички. Президентът на Монтана Румен Панайотов направи хеттрик, а помощник..

публикувано на 24.01.21 в 15:08

Медали за борци от Враца и Оряхово в Сливен

Врачанският клуб Ботев 93 спечели 2 медала от държавното лично първенство по борба - класически стил за юноши, което премина в Сливен. Борислав Марчев заслужи бронзов медал в категория до 52 кг, бронз взе и Емилиян Лазаров до 97 кг. Красимир Калоянов от Надежда 2014 /Оряхово/ достигна до финала на категория 55 кг, където загуби от Денис Демиров от..

публикувано на 24.01.21 в 14:56

Монтана загуби от Левски за първенство, търси реванш за купата

Волейболистите на Монтана започнаха със загуба 2021 година. В столичната зала „Левски” тимът от Северозапада отстъпи с 1:3 гейма на „сините”. Срещата бе от отложения 2-ри кръг на първата осмица на Суперлигата при мъжете. След смяна на водачеството в първата част монтанци изпуснаха възможността да спечелят гейма. При 25:25 точки Максим..

публикувано на 24.01.21 в 14:53

"Ботев" Враца надигра "Черноморец" в контролна среща

Ботев /Вр/ победи домакините от Черноморец /Балчик/ с 2:0  във втората си контрола от подготвителния лагер край морето. Спарингът се изигра в събота. Врачани дръпнаха с 2:0  още до почивката след попадения на Том и Зехиров. За Ботев /Вр/ започнаха Митов, Гаджев, Аласан Н Диайе, Керчев, Зехиров, Николов, Златински, Колев, Том, Атанасов и Маринов...

публикувано на 24.01.21 в 14:46

"Ботев" днес играе контрола

"Ботев"/Враца/ ще изиграе днес втората контрола от зимната си подготовка. Мачът ще се състои в Балчик, където врачани са на лагер. Техен противник са домакините от "Черноморец". В първата си контрола за годината футболистите на Тони Здравков обърнаха "Добруджа" от 0:1 до 3:1. Този спаринг се изигра в сряда. Любопитна подробност е, че..

публикувано на 23.01.21 в 08:07