Две срещи ще изиграят футболистите на Монтана в събота

Формации на Монтана ще изиграят контролни срещи със Спартак /Плевен/. Мачовете ще са утре на терена с изкуствена настилка в парк “Огоста”. От 11 часа играят U 15, а след това са срещите на U17.

Двете формации и старшата на Монтана започнаха подготовка от тази седмица.

Хандалистите на Мездра вицешампиони на България

Домакините от Хандбален клуб "Локомотив" Мездра  загубиха финала за Купа България  с 25:28 гола  от юношите на  " Локомотив" Горна Оряховица.  Малко не достигна на момчетата на Евгени Йоловски да грабнат титлата, но и вицешампион е голям успех за мездренската школа.  В крайното класиране първото място е за  "Локомотив" - Горна..

публикувано на 01.03.21 в 10:25

Още една купа и шест медала за СК "Бъдин"

След като в първия ден на Държавния шампионат по самбо за юноши и девойки състезателите на видинския клуб "Бъдин" спечелиха четири медала и купа за трето място в отборното класиране във възрастова група до 18 години, възпитаниците на треньорите Габриела Кирилова и Красимир Нинков се представиха още по-убедително и във възрастова група до 20 години...

публикувано на 01.03.21 в 09:40

Цветан Ценков: Ще стимулираме спортните клубове, които вдигат авторитета на Видин

Рекорден бюджет от близо 53 млн. лева прие Общинският съвет във Видин. За субсидия за спортните клубове са предвидени 150 000 лева. Бившият кмет на Общината, а сега- общински съветник, Огнян Ценков заяви, че тези средства са крайно недостатъчни: "Основателно възникват няколко въпроса при такава висока стойност на бюджета. Субсидията за спортните..

публикувано на 28.02.21 в 17:20

"Левски" Лом победи с 2:0 "Локомотив" в Мездра

Голове на Мариян Огнянов и Николай Николов донесоха победата на „Левски 2020“ при гостуването в Мездра на местния „Локомотив“. Така „сините“ продължават да са едноличен лидер и без загуба след 19-ия кръг на първенството в Северозападна Трета Лига. След равностойно първо полувреме с накъсана от нарушения игра от страна и на двата отбора,..

публикувано на 28.02.21 в 17:04

Монтана направи 1:1 на Ботев /Пловдив/

Монтана завърши 1:1 при гостуването си на Ботев /Пловдив/ в мач от 19-ия кръг на efbet Лига. Момчетата на треньора Атанас Атанасов откриха резултата, а малко след това можеха и втори гол да вкарат. В заключителните минути на първата част монтанци оцеляха. Първо в 41-та минута от воле Атанас Илиев би, но вратаря Макенджиев плонжиха и спаси...

публикувано на 28.02.21 в 17:01

Четири медала за самбистки на Пламен Петров

Четири медала (три златни и бронзов) заслужиха възпитаничките на треньора Пламен Петров от видинския клуб "Борба, самбо, джудо" на държавния шампионат по самбо за юноши и девойки, който се провежда в столицата. Отлично се представиха Емел Бирхан и Мария Димитрова. "Аз съм много доволен от тяхното представяне. Вчера, във възрастова група до 18..

публикувано на 28.02.21 в 16:29

"Царско село" удари лошо "Ботев" във Враца

Ботев загуби с 0:3 от Царско село и задълбочи кризата, в която се намира. За разлика от пораженията в предишни срещи обаче, осмата поредна загуба дойде след безобразно слаба игра. Още във втората минута Стефан Христов центрира отдясно и изведе откъсналия се от защитата на врачани Андерсон Кордейро. Бразилецът обаче пропусна да вкара топката от..

публикувано на 28.02.21 в 15:18