Назначиха съдиите за мача на Монтана

Снимка: Любо Андреев

Българският футболен съюз обяви съдиите за срещите от 23-ия кръг на efbetЛига. В събота от 17:30 часа Монтана гостува на шампиона Лудогорец - Разград.

Мачът е поверен на главния съдия Георги Гинчев от Павликени с помощници Георги Дойнов и Милен Арабаджиев. Четвърти арбитър е Георги Давидов. Работата на съдиите ще оценява Мартин Богдев.

"Ботев" избира ново ръководство на 19 април

Сдружението с нестопанска цел, което управлява футболния "Ботев" /Враца/, ще проведе редовното си отчетно-изборно събрание. Форумът е насрочен за 19 април. На него ще бъде обсъдено състоянието на клуба и перспективите му за развитие. От сдружението съобщиха, че е отворена процедурата за прием на нови членове в общото сърание и управителния..

публикувано на 10.04.21 в 10:20

Монтана с куп контузени за мача в Разград

Поради контузии, петима играчи на Монтана пропускат гостуването на шампиона "Лудогорец" /Разград/ утре. На тренировка вратарят Благой Макенджиев получи травма. Така под рамката най-вероятно ще застане Марио Кирев. Капитанът Иван Михов, Михаел Орачев, Тони Тасев и Румен Георгиев също няма да са на разположение на старши треньора Атанас Атанасов:..

публикувано на 09.04.21 в 14:12

Волейболистите на Монтана не успяха да отстранят "Хебър"

Волейболистите на Монтана приключиха участието си в плейофите на Суперлигата при мъжете. Момчетата на треньора Даниел Пеев загубиха с 2:3 гейма третата ½ финална среща с "Хебър". Мачът продължи повече от два часа. Домакините поведоха с 2:0 игри след 25:19 и 25:21 точки. Пеев направи смени и отборът на Монтана изравни игрите след 25:20 и..

публикувано на 09.04.21 в 13:00

"Ботев" Враца загуби от съименника си от Пловдив

"Ботев" /Враца/ загуби от пловдивския си съименник с 1:2 в среща от 23-ия кръг на Първа лига и постави под огромна въпросителна оставането си в елита навръх 100-годишнината си. Тимът на Веселин Великов откри резултата чрез капитана си Валери Домовчийски в 23-та мин., но позволи на "канарчетата" да направят пълен обрат след попадения на Джонатан..

публикувано на 09.04.21 в 10:03

Волейболният Монтана е на мач от финала

Волейболистите на "Монтана" са на една победа от финал в Суперлигата при мъжете. Момчетата на треньора Даниел Пеев гостуват днес на "Хебър" - Пазарджик. Успех ще ги класира на финала. "Има заряд да има интрига, да има добър волейбол и оттам нататък по-добрият ще спечели. Факт е, че в тази зала нямам спомен да имаме победа, но сме се..

публикувано на 08.04.21 в 11:54

"Ботев-2" победи "Левски" с 2:0

Дубълът на "Ботев" спечели с 2:0 домакинството си срещу "Левски" от гара Левски в мач, изигран на тренировъчния терен край градския стадион. Гол на Виктор Василев и първо попадение в мъжкия футбол на Станислав Петков донесоха успеха за командата на Радостин Александров. Победата бе посветена на лекуващия счупена ключица Асен Русинов...

публикувано на 08.04.21 в 10:45

"Локомотив" - Мездра разгроми "Севлиево" с 4:0

Общински футболен клуб "Локомотив" - Мездра изигра страхотен мач и смаза четвъртия в класирането  "Севлиево" с 4:0 в мач от Северозападната трета лига. Поредния си силен мач направи капитанът Валдемар Стоянов, отбелязал хеттрик. Лионел Матадос откри резултата в 17-та минута, в 64-та минута Валдемар Стоянов на празна врата отбеляза за 2:0. В..

публикувано на 08.04.21 в 10:27