Контузените футболисти на Монтана подновиха занимания

Снимка: Любо Андреев

Пропусналите гостуването на Лудогорец /Разград/ петима играчи на Монтана подновиха тренировки.

Заради травми наставникът Атанас Атанасов не можа да използва вратаря Благой Макенджиев, защитниците Иван Михов и Михаел Орачев, крилото Тони Тасев и нападателя Румен Георгиев.

Атанасов ще реши дали са готови за домакинската среща в четвъртък с Локомотив /Пловдив/.

Мачът на стадион “Огоста” е от 19.30 часа.

"Монтана" с първи попълнения

Двама разпределители привлече мъжкия волейболен тим на "Монтана". Максимилиан Талер и Стефан Георгиев вече са част от селекцията на треньора Даниел Пеев. За национала на Австрия Талер това ще е втора визита при монтанци. Разпределителят пристигна в Монтана в началото на декември 2019 година и остана до края на шампионата. Стефан Георгиев идва от..

публикувано на 11.05.21 в 16:19

Баскетболистките на Монтана се разделят със Стефан Михайлов

Женският баскетболен тим на Монтана остана без треньор, след като стана ясно, че договорът на Стефан Михайлов няма да бъде подновен. През последните  6 години Стьопата бе начело на тима от Монтана. ""Монтана" е единствения клуб в България с непрекъснато развитие на този спорт в последните 35 години. След 6 години начело на женския баскетболния..

публикувано на 10.05.21 в 15:15

Добро представяне на пилоти от Северозапада на писта "Бургас"

Пилотът на "Старт М" /Криводол/ Румен Киров със Субару Импреза спечели трето място на писта "Бургас", първи кръг на затворен маршрут. Неговият съотборник, заместник-кметът на община Монтана инж. Диман Георгиев е пети. В клас "Макси" 8 от подалите 11 заявка пилоти достигнаха до финала. От първа позиция колоната поведе шампиона за миналата година..

публикувано на 10.05.21 в 14:35

Надзирател ще е съдия на "Ботев" - "Монтана"

Надзирател от бургаския затвор получи наряд да ръководи дербито на Северозапада днес. "Ботев" приема "Монтана" в мач от поредния кръг на група "Б" от плейофите за оставане в елита. Срещата е от 18 часа на стадион "Христо Ботев" във Враца, а главен съдия е Валентин Железов, който по професия охранява затворниците в Бургас. На тъч линиите ще му..

публикувано на 10.05.21 в 10:09

"Бдин" с убедителна победа над мездренския "Локомотив"

Отборът на "Бдин" Видин постигна най- убедителната си победа през сезона на Трета Северозападна футболна лига. Видинчани победиха с 4:1 "Локомотив" Мездра в мач от 30-ия кръг от първенството. Срещата коментира помощник треньорът на "Бдин" Павел Павлов .  "Второто полувреме вкарахме и четирите гола. В 58-та минута открихме резултата с Кирил Кръстев,..

публикувано на 10.05.21 в 08:35

Добро каране за Киров и Георгиев от "Старт М" на писта "Бургас"

Пилотите на "Старт М" Криводол Румен Киров и Диман Георгиев , и двамата със "Субару Импреза" направиха страхотно каране на писта "Бургас". 55 автомобила стартираха в първия кръг на затворен маршрут. В най-силния клас "Макси" в първата тренировка, Киров бе четвърти, а Георгиев – седми. Във втората Румен Киров се доближи на малко повече..

публикувано на 09.05.21 в 09:11

Нов успех за мездренските хандбалисти

На провелата се Квалификация за държавен финал- младежи 19 години в Спортната зала във Вършец, ХК”Локомотив” Мездра с треньор Евгени Йоловски, победи всички съперници и се класира на първо място в групата. Така отборът отива на  финалите. Железничарите победиха ХК "Полюс-ТМ" 30:22 (13:12), ХК "Шумен-61" 28: 22 /14:12/  и ХК "Левски с 20:13 /10:7/...

публикувано на 08.05.21 в 13:00