"Ботев" Враца остана без защитници за Купата

Снимка: Жоро Александров

Врачанският "Ботев" остана без защитници преди гостуването за купата на България. В четвъртък тимът на Даниел Моралес пътува до Горна Оряховица за среща с местния "Локомотив".

В мача от 1/16 финалите в турнира за футболната купа врачани ще се лишат от услугите на централния бранител Костадин Ничев. Той се контузи при домакинството срещу "ЦСКА" в неделя, когато счупи дясната си ръка и ще отсъства поне месец от терените.

Припомняме, че беговете Валери Христов и Мартин Костадинов също са извън строя, тъй като първият лекува травма, а вторият се бори с вирус.

Главен съдия на двубоя в Горна Оряховица ще бъде Иван Иванов, на когото ще помагат Николай Попниколов и Стоян Стоянов, а четвърти рефер е Михаел Павлов.

Ваксинират преди мача "Ботев" - "Черно море" във Враца

От до 12 до 14 часа днес Регионалната здравна инспекция във Враца организира имунизационен пункт пред стадион "Христо Ботев". На място всеки желаещ ще може да се ваксинира безплатно. "По последна информация ограничителните мерки за стадионите остават, като до неделя няма да бъдат налагани санкции, а само ще се издават предписания на хората без..

публикувано на 23.10.21 в 09:35

"Левски" /Лом/ с победа в Дупница

"Левски 2020" /Лом/ спечели с 1:0 гостуването си на "Марек" /Дупница/ в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Трите точки донесе Лука Стоянович. В 53-та минута влезлия, като резерва сърбин получи пас от ляво, напредна в наказателното поле и прати топката в обратния на вратаря Костадинов ъгъл за 0:1. В края Ваньо Илиев можеше да вкара отново, но сам срещу..

публикувано на 23.10.21 в 09:01

"Монтана" гостува на "Спортист" в Своге

"Монтана" гостува на "Спортист" /Своге/ в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Двубоят е от 16 часа утре. В понеделник момчетата на треньора Светлан Кондев победиха с 1:0 у дома дубъла на "Ботев" /Пловдив/. "Дано вече напрежението да е спаднало в отбора. Имаме добри футболисти. Резултатите не са задоволителни, но мислим, че има време да..

публикувано на 22.10.21 в 15:55

Мездренски състезатели в шампионат по крос кънтри в Пирдоп

Сериозно присъствие на мездренски лекоатлети ще има в събота /23.10./ на Национален шампионат по крос кънтри в Пирдоп. Двата клуба се стягат с най-добрите си състезатели да се включат в битката за медали. СК "Атлет" ще бъде представен от - Чудомир Черногоров и Мартин Балабанов на 6 км. при юношите под 20 години, Милица Мирчева и Таня..

публикувано на 22.10.21 в 15:47

Баскетболистките на Монтана с тежка среща в Стара Загора

Баскетболистките на "Монтана" гостуват утре на "Берое" /Стара Загора/ в среща от 2-ия кръг на Шампионата на страната. Двата отбора постигнаха победи в първите си мачове. "Монтана" записа и пет успеха в срещи от Адриатическата лига. Последната победа бе у дома в сряда над "Цинкарна Целе". Ето и очакванията за мача на наставника на "Монтана"..

публикувано на 22.10.21 в 15:37

"Локо" гостува във Велико Търново

В среща от 12 кръг на Северозападната трета лига "Локомотив" /Мездра/ гостува в събота от 16.00 часа на "Етър 2" /Велико Търново/. Домакините са на 15-о място във временното класиране с актив от 6 точки и голова разлика 12:30. Мездренчани са с три места по-напред с 8 точки и голова разлика 9:19 и е логично да търсят поне точка от срещата...

публикувано на 22.10.21 в 12:09

Нови изисквания за феновете на "Ботев" за мачове

Георги Димитров получи наряд да ръководи домакинството на "Ботев" /Враца/ в събота срещу "Черно море". Мачът на стадион "Христо Ботев" е от програмата на Първа футболна лига и започва в 14:15 часа. Мирослав Иванов и Павлин Михайлов ще са помощник-съдии, а наряд за четвърти съдия получи Йото Гарабедов.  От домакините предупредиха зрителите за..

публикувано на 22.10.21 в 10:34