Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Елитен арбитър съдийства следващия мач на Левски (Лом)

Снимка: Любо Андреев

Елитният съдия Ивелин Занев получи наряд за срещата Левски 2020 /Лом/ - Етър /Велико Търново/ в четвъртък.

Помощници са Калин Киров и Живко Петров.

Четвърти арбитър е Борис Попов.

Мачът от 20-ия кръг е от 14.30 часа.

Двубоят противопоставя лидера в класирането Етър срещу последния Левски от Лом. Болярите имат 43 точки, а левскарите са със скромен актив от едва 8 пункта.

Ботев /Враца/ започна с равенство зимните контроли

По време на лагера си в албанския град Дуръс селекцията на Даниел Моралес завърши 1:1 с отбора на Струга. Голът срещу противника, който е от Северна Македония и е участник в европейските турнири, вкара новото попълнение Хосе Трахеда , познат като гватемалският Тоти. Врачани има за какво да съжаляват в мача, тъй като пропуснаха няколко..

публикувано на 27.01.22 в 09:26

Дева-Мария от Берковица с два медала от международен турнир по лека атлетика

Берковчанката Дева-Мария Драгиева завоюва два медала от 51-ото издание на силния международен турнир по лека атлетика в зала "Академик". В състезанието в зала "Асикс Арена" в столицата участваха атлети от България, Гърция, Малта и Кипър. Родената в Берковица състезателка, която сега се състезава за "Академик" София, спечели бронзово отличие в бягането на..

публикувано на 26.01.22 в 15:54

Ботев /Враца/ играе днес първата контрола от зимната подготовка

Противник на врачани е северномакедонският тим Струга , а мачът е от 15.30 часа в град Дуръс.  Тимът на Даниел Моралес е единственият тим от българския футболен елит, който избра да изкара зимната си подготовка в Албания. която засега е пощадена от неочакваните капризи на зимата в Турция и Италия. Врачани ще изиграят общо пет контроли,..

публикувано на 26.01.22 в 12:35
Левски 2020 - Лом

Мохамед Сила се присъедини към Левски /Лом/

Мохамед Сила ще играе за Левски 2020 /Лом/ в контролната среща с Банско днес. Африканецът получи по-дълга почивка от останалите, но вече е в Сандански. Очаква се първи минути с новия си тим да запише Георги Манолиу. Младият атакуващ полузащитник имаше проблеми с ахилеса. Спарингът е от 14 часа на стадиона в село Марикостиново. В предишните две..

публикувано на 26.01.22 в 08:05

"Монтана" стартира с победа контролите в Турция

"Монтана" се наложи с 2:0 над косовския "Малишева". Това бе първата проверка за монтанци от лагера в Турция. Чужденци вкараха по един гол в двете полувремена. Малко преди почивката с прецизен удар Фудил Идрисс прати топката неспасяемо в сглобката на вратата. В 62-та Мехди Уамри завърши с гол самостоятелния си пробив. Заради болки в коляното за..

публикувано на 25.01.22 в 17:33

"Монтана" приема "Орлови" в пълен състав

Баскетболистките на "Монтана" приемат "Орлови" от Баня Лука в среща от Адриатическата лига при жените. Мачът в зала "Младост" в сряда, е от 18 часа. Публиката ще може да гледа срещу представяне на зелен сертификат, напомниха от ръководството на отбора. Наставникът Мануел Марков ще може да разчита на всички играчки, след като им изтече карантината от..

публикувано на 25.01.22 в 12:28

Мездренските атлети с два медала от международен турнир

Два медала - златен и един сребърен, спечелиха мездренските атлети от  Международния турнир „Академик”. Най-старото лекоатлетическо състезание в Европа, което е включено в спортния календар на Българската федерация по лека атлетика, се проведе в столичната зала „Асикс Арена”. Мирослав Спасов (СК Атлет-Мездра) стана победител на 3000 м при..

публикувано на 24.01.22 в 15:00