Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Трета победа на "Град" Белоградчик

Снимка: ВК "Град" Белоградчик

Тимът на "Град" Белоградчик записа втори пореден и общо трети успех за сезона. В среща от петия кръг на Висшата волейболна лига белоградчишките момчета надиграха "Тетевен волей" с 3:0 гейма (26:24; 25:22; 25:15) и се изкачиха до трето място във временното класиране на Западна група.

Следващата среща на "Град" отново ще е домакинство- срещу отбора на "Софийски университет" на 11 декември от 17:00 ч. в зала "Белоградчик". Това ще е последният домакински мач за волейболистите на Белоградчик тази година. Първият полусезон завършва с гостуване на ВА "Стойчев-Казийски" на 18 декември.

Локомотив Мездра побди с 3:1 Левски (Чепинци)

Локомотив Мездра в първа контрола победи с 3:1 Левски (Чепинци ) в дебюта за новия старши треньор Диан Попов . Още в 4-ата минута топката  в мрежата на гостите вкара Браян Стоянов с шут по диагонала след извеждащо подаване отляво на Светослав Валериев . Половин час по-късно капитана на гостите Иван Милков посрещна отбита топка с удар от..

публикувано на 15.01.22 в 17:15

Монтана победи с 4:1 Сливнишки герой

Волейболистите на Монтана победиха с 471 гейма Сливнишки герой /Сливница/ в контролна среща. Мачът се игра в зала „Младост” пред празни трибуни, като треньорите се разбраха за 5 гейма. Редовните три монтанци ги спечелиха на 18, 20 и 19 точки. Последва един за гостите след 25:17. Петата част бе за Монтана на 15 точки. Кубинецът Виктор Рамон..

публикувано на 15.01.22 в 14:25

Миро Митев напусна Монтана

Мирослав Митев вече не е треньор на вратарите на Монтана . След 5 години на стадион „Огоста” специалистът се завръна в родния си клуб Пирин /Благоевград/. Митев ще бъде официално представен в понеделник. 55-годишният специалист е приел поканата на спортния директор на „орлетата” и бивш съотборник на Митев – Петър Михтарски. В Пирин Митев ще..

публикувано на 15.01.22 в 14:22
Левски 2020 - Лом

Определят групата на "Левски" (Лом) за лагера

Утре, 15 януари, определят групата на "Левски" за лагера в Сандански. 22-ма футболисти трябва да заминат в понеделник. В момента с " Левски 2020" /Лом/ тренират 26 състезатели. Всички те преминават медицински прегледи в болницата в Лом. След тренировката утре, 15 януари, спортно-техническото ръководство на левскарите ще трябва да освободи четирима...

публикувано на 14.01.22 в 12:37

"Монтана" се стяга за купата на България

Първият официален мач за новата 2022 година за мъжкия волейболен тим на Монтана е на 21 януари. От 17.30 часа момчетата на треньора Даниел Пеев гостуват на Раковски /Севлиево/ в мач от 1/8 финалната фаза на турнира за купата на България. Победителят се излъчва в един мач. За да бъде подготвен за срещата, отборът на Монтана ще изиграе три..

публикувано на 14.01.22 в 12:33

Хандбалният Локомотив (Мездра) приема Шумен 61

Този уикенд се подновява първенството по хандбал при мъжете в „А“ Републиканска хандбална група. В първия пролетен, десети кръг от шампионата Хандбален клуб Локомотив (Мездра) приема актуалния шампион на България ХК Шумен 61 (Шумен). Двубоят е в събота, 15 януари, от 14:00 часа в спортната зала на Националната спортна академия „Васил Левски“ в..

публикувано на 14.01.22 в 10:33