Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Локо Мездра ще гони победа днес

Снимка: Петко Котларски

Три кръга преди края на първенството на Северозападната трета лига в среща от 31 кръг Локомотив Мездра посреща днес от 18.00 часа съименниците си от Дряново.

Мездренчани са 12-ти в класирането с актив от 26 точки и голова разлика 29:43, а гостите от Локомотив 1927 Дряново са 15-ти, с 24 точки и голова разлика 30:51.

Победата в този мач за момчетата на Диан Попов е просто задължителна. Главен съдия на срещата ще е Никола Попов, с асистенти Венцислав Банчев и Ивайло Петров. 4-ти съдия ще е Николай Михайлов от Монтана, а делегат Юлиян Чоков от Видин.

"Локомотив" Мездра гостува в Севлиево

Тежко гостуване предстои днес от 18.00 часа на "Локомотив" Мездра в Севлиево. Срещата е от 32 кръг на Северозападната трета лига. "Севлиево" са втори във временното класиране с актив от 67 точки и голова разлика 63:29, а "железничарите" са 12-ти с 29 точки и голова разлика 32:44. Евентуална загуба няма да ги смъкне в класирането, тъй като след тях е..

публикувано на 21.05.22 в 10:07

Ботев (Враца) се нуждае от победа, за да запази мястото си в елита

Автобус, пълен със запалянковци на Ботев ще потегли утре за Благоевград, за да подкрепя любимците си срещу Пирин.  Врачани гостуват на стадион „Христо Ботев“ с мисълта за три точки, които ще ги оставят в състава на елитната дивизия и ще им уредят бараж с Етър. При всякакъв друг развой на мача – равенство или загуба, пред Ботев се отваря..

публикувано на 20.05.22 в 14:55

Монтана с последен мач за шампионата

Монтана ще изиграе последната си среща от сезон 2021/2022 година във Втора лига.  Утре момчетата на треньора Тони Здравков приемат Спартак /Варна/ в мач от 38-ия кръг.  Срещата на стадион „Огоста” започва в 16.45 минути.  По същото време ще се играят и всички останали мачове от кръга.  Монтана няма да може да разчита на наказания..

публикувано на 20.05.22 в 13:40

Проведоха детски футболен турнир в Кула

Мини- футболен турнир се проведе между възпитаници на детска градина "Звънче“ Кула и СУ "Васил Левски". Турнирът бе част от годишния План за дейността на детската градина.  Мероприятието  се проведе в двора на местното училище. Участие в събитието взеха ученици от 1- 2 клас и трета, и четвърта възрастова група от детската градина, като по този..

публикувано на 19.05.22 в 16:24

Турнир по футбол ще се проведе в Бойчиновци и Ерден

Турнир по футбол за купата на Община Бойчиновци стартира в събота, /21.05.2022 г./. В него ще вземат участие аматьори от областите Монтана и Видин. За пет от тях мачовете бяха преустановени преждевременно, след като гласуваха за Димитър Бербатов на конгреса на БФС на 18 март. " Бойчиновци", "Кариана" и "Хайдут" от Ерден са отборите от монтанската..

публикувано на 19.05.22 в 15:47

Георги Иванов ще ръководи срещата на стадион "Огоста"

Георги Иванов е назначен за главен съдия на с рещата "Монтана"- "Спартак" Варна  от 38-ия кръг на Втора лига. Негови помощници са Цветан Горанов и Костадин Керацов. Четвърти арбитър е Даниел Иванов. Владимир Владимиров ще дава оценка на съдиите. Мачът на стадион "Огоста" в събота, /21.05.2022/, започва в 16.45 часа. Двубоят е последен за..

публикувано на 19.05.22 в 15:35

Огнеборци от Видинско премериха сили в състезание по пожароприложен спорт

В надпреварата се включиха отборите на служители от видинската пожарна и сборен отбор на служители от Регионалните служби в Белоградчик и Кула. Състезанието започна с дисциплината "Щурмуване на 4-ти етаж на учебната кула", след което на стадион "Георги Бенковски" се проведоха дисциплините "100-метрова пътека с препятствия" и "Щафета 4Х100 метра с..

публикувано на 19.05.22 в 15:04