Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Купи за "Бонония" от Държавния шампионат по кану-каяк

Снимка: СК "Бонония"

Спортен клуб по водни и гребни спортове "Бонония" Видин участва в Държавния отборен шампионат по кану-каяк за всички възрасти, който се проведе на гребния канал в Пловдив. Възпитаниците на треньорите Стефан Илиев и Радослав Каменов спечелиха общо 1095 точки за своя отбор и закономерно взеха няколко купи. При юношите и девойки младша възраст видинският отбор е на второ място в страната, нареди се на първо място при девойките младша възраст каяк и на второ при юношите младша възраст кану. При по-малките "Бонония" взе купа за трето място в отборното класиране момчета и момичета. Във възрастова група момичета кану- второ място, момчета мини каяк и момчета кану- трето място.

Видинските гребци продължават подготовката си за Държавния индивидуален шампионат за момчета, момичета, юноши и девойки. Той е насрочен за 4-7 август отново на гребния канал в Пловдив.

Мирослав Йорданов донесе победата на Пъстрина

Пъстрина 2012 /Николово/ победи с 1:0 Ком /Берковица/ в първия мач от група "А" на турнира в Ерден "Кариана къп 2022". Мирослав Йорданов донесе трите точки, като довкара избитата от вратаря Лени Георгиев топка. Стражът на Ком спаси доста положения и определено бе герой на мача. В другата среща от групата Шурданица/Георги Дамяново/ се наложи..

публикувано на 08.08.22 в 15:50

Дубълът на Ботев с равенство в Дряново

Дублиращият тим на Ботев /Враца/ завърши 1:1 при гостуването на Локомотив в Дряново в първи мач от новия сезон на Трета лига.  Двата отбора си разделиха по едно полувреме, като домакините бяха по-активни през първата част, а тимът на Ивайло Димитров доминираше през второто полувреме. Домакините първо вкараха гол чрез Денис Дачев..

публикувано на 08.08.22 в 11:09

Футболно шоу в Ново село

Футболно шоу се проведе на новоселския стадион в съботната вечер и събра малки и големи почитатели на голямата игра. В един единствен мач взеха участие поне 40 играчи. Съдия през първото полувреме бе д-р Маринела Кожухарова, на която помагаха от сърце и публика и играчи. А по време на почивката се разигра и томбола. Идеята на организаторите..

публикувано на 07.08.22 в 14:35

"Кариана" и „Бикоборците” стартираха с победи на „Кариана къп 2022”

Кариана и Далекс Бикоборец Мега /Косталево/ започнаха с победи в турнира „Кариана къп 2022” в Ерден. Отец Евгений, от Клисурския манастир, отслужи водосвет в турнира в памет на Милан Йосифов. Бай Милан вкара Кариана във Втора лига, който бе водач във временното класиране, но почина през януари миналата година и едранчани се отказаха...

публикувано на 07.08.22 в 14:30

"Септември" удари "манастирище" на турнира в Хайредин

Септември /Гложене/ победи Манастирище с 3:2 в интригуващ първи двубой на турнира в Хайредин, провеждащ се под егидата на БФС. Атанас Илиянов и Светлин Димитров от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветелин Стефанов вкараха два гола за гложенци. Актуалният носител на отличието от Манастирище се върна в мача и добута резултата до 2:2. В..

публикувано на 07.08.22 в 14:24

Монтана удари Беласица на стадион „Огоста”

Монтана победи с 2:1 у дома Беласица /Петрич/ в среща от 4-ия кръг на Втора лига. Монтанци доминираха през втората част. Капитанът Иван Михов и Мартин Сандов се контузиха. През първата част гостите от Петрич има своите положения. В 30-та минута напречната греда спаси домакините след шут на Айвън Ангелов. Удари на Владислав Гогов и Валентин..

публикувано на 07.08.22 в 14:21

"Локо" Мездра с летящ старт в новия сезон

ОФК „Локомотив Мездра стартира отлично сезона в Северозападната трета лига и победи категорично „Левски 2007” като гост с 3:1. Мездренчани бяха по добрия отбор през цялото време и всичко в играта им стоеше подредено. Точни за „железничарите” бяха  капитанът Николай Ганчев, Ивайло Орлинов и Михаил Иванов. Старши треньорът Диан Попов..

публикувано на 07.08.22 в 14:11