Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Григор Димитров отказа участие в предстоящия турнир в Стокхолм

Първата ракета на България Григор Димитров е отказал участие в тенис турнира АТР 250 в зала в Стокхолм, който започва в понеделник, съобщиха организаторите за БНР. Това означава, че сезонът за 30-годишния хасковлия завършва със загубата от Александър Зверев в Париж, където тенисистът ни показа брилянтна игра.

През настоящата година Димитров записа 24 победи и 18 поражения. Той стигна и до полуфиналите в Индиън Уелс и Сан Диего.

Боряна Калейн

Боряна Калейн със сребърен медал в многобоя на Световната купа в Баку

Боряна Калейн завърши на второ място в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку. Заради грешки на съчетанието с бухалки българката изпусна лидерството от първия ден на състезанието. Златният медал спечели италианката София Рафаели, а..

публикувано на 23.04.22 в 16:50

Гимнастичката Боряна Калейн поведе в многобоя в Баку

Боряна Калейн оглави временното класиране в многобоя след първия ден на Световната купа по художествена гимнастика в Баку. Тя изигра отлично композициите си на обръч и топка, а днес предстои да изпълни съчетанията си на бухалки и лента. Другата..

публикувано на 23.04.22 в 10:52
Ансамбълът на България

Ансамбълът по художествена гимнастика спечели 3 медала в Ташкент

Ансамбълът на България спечели втори златен медал на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в столицата на Узбекистан Ташкент. Отборът в състав Вая Драганова, Женина Трашлиева, Петя Борисова, Елена Георгиева, София Иванова и..

публикувано на 17.04.22 в 15:28