ЦСКА София победи с 4:0 Ботев (Вр)

Ботев (Враца) катастрофира тежко на "Българска армия"

Ботев инкасира във втори пореден мач 4 безответни гола, като този път врачани паднаха като гост на ЦСКА в София. Интрига в мача на стадион „Българска армия“ имаше само преди почивката, като в края на първата част домакините имаха комфортен аванс от 3..

публикувано на 27.02.22 в 15:00

Неочакван герой донесе победата на Монтана в последната минута

Монтана измъкна победа с 1:0 у дома срещу Марек /Дупница/  в среща от 15-ия кръг на Втора лига. Защитникът Стефан Цонков се превърна в герой  с попадението си в добавеното време. Мачът на стадион „Огоста“ започна с едноминутно мълчание в памет на..

публикувано на 31.10.21 в 16:20

Гаро остава президент на Левски (Лом), футболистите с по-високи премии

Гаврил Гаврилов – Гаро остава президент на Левски 2020 /Лом/.  В сряда, след загубата у дома, с 1:2 от дубъла на ЦСКА 1948, Гаврилов хвърли оставката.  Впоследствие Гаро е преценил ситуацията и е решил да продължи започнатото.  След среща с отбора..

публикувано на 31.10.21 в 16:05

Йоана Георгиева: Мечтата ми е да участвам на Олимпиадата през 2024 година

"Изпращам най-добрата си спортна година . Безкрайно много съм доволна . Благодаря на моя треньор Цветан Иванов , без който нямаше да бъдат възможни всички тези постижения и успехи", каза за Радио ВИДИН Йоана Георгиева , състезателката на местния..

публикувано на 31.10.21 в 15:55

Локомотив (Мездра) с неубедителен мач срещу последния в класирането

„Локомотив”  Мездра разочарова привържениците си със слаб мач и едва се добра до равенство с последния „Ювентус” Малчика. Срещата от 13-ти кръг на СЗ Трета лига завърши 2:2, като гостите удариха и две греди.    В 16-та мин. Пламен Валериев  изведе..

публикувано на 31.10.21 в 15:45

Митко Ценов отново без конкуренция

Шосейният пробег „Диана“ е най-старото атлетическо състезание в България и се проведе за 55-и път на 30 октомври 2021-a в Ямбол. Около 100 атлети във всички възрастови групи – картотекирани състезатели бягаха на традиционното трасе в парка със..

публикувано на 31.10.21 в 15:30

Баскетболистките на Монтана с нова категорична победа в първенството

Баскетболистките на Монтана победиха с 93:60 точки у дома столичния Шампион 2006. Така момичетата на треньора Мануел Марков – Мъни са лидер без загубен мач в женското първенство. Марков даде почивка на литовския си гард Санта. Разликата в класите..

публикувано на 31.10.21 в 15:20

Спомен за врачанския Бекенбауер

Бившият футболист на Ботев /Враца/, Септемврийска слава /Михайловград/ и Локомотив /Мездра/ Радослав Бельов почина на 28 октомври. Той е издъхнал след лечение от ковид в монтанската болница, съобщиха близките му. Радослав Бельов е известен в..

публикувано на 31.10.21 в 15:10

Славия продължи агонията на Ботев (Враца)

Славия победи Ботев /Враца/  с 1:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Гостите доиграха в намален състав в четвърти пореден мач след като Чавдар Ивайлов видя отблизо червения картон за груб фаул. Врачани вече са в тежка серия от 10 мача без победа...

публикувано на 31.10.21 в 15:05