"Ботев" Враца спечели гостуването си на "Царско село"

Снимка: Жоро Александров

"Ботев" /Враца/ се върна на пътя на успехите и победи с 2:1 "Царско село" като гост в откриващия мач на 6-ия кръг от Първа лига. Два пъти мрежата на домакините опъна Даниел Генов, който се разписа в 37-та и 56-та минута. По ирония на съдбата голът за "Царско село" вкара бившият централен бранител на врачани  Мартин Кавдански.

Това беше втората победа за врачани от началото на кампанията и втора поредна над същия противник на стадиона му, който се намира на околовръстното на София.

До този момент селекцията на Любо Пенев не беше губила мач от началото на кампанията.

Всички отзиви и подробности от срещата слушателите на Радио Видин ще чуят в спортното предаване тази неделя.

Резервите на баскетболния "Монтана" разбиха "Черно море Одесос"

Победа със 106:40 точки постигнаха баскетболистките на Монтана, като гост на Черно море Одесос /Варна/ в мач от женското първенство. Старши треньорът на монтанчанки Стефан Михайлов бе дал почивката на чужденките и българките от основния състав. До почивката монтанчанки натрупаха солиден аванс и водеха с 58:22 точки. Картината след подновяването на играта..

публикувано на 25.10.20 в 17:02

Четвърта дивизия в Монтана с нов лидер

Миньор - Кипровец /Чипровци/ свали от първото място Шурданица /Георги Дамяново/, след като им нанесе поражение с 2:1, като гост. Срещата бе от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Денис Пепелярски и Цветан Цветанов  бяха точни за чипровчани, а в добавеното време Мирослав Йорданов - Джудиста се разписа за Шурданица. В последната среща от кръга..

публикувано на 25.10.20 в 16:58

Видин бе домакин на турнир по тенис на маса

Спортна зала "Фестивална" във Видин прие първия турнир от първия етап на Държавното първенство по тенис на маса група В2-мъже. В Групата участват 8 отбора. Въпреки че видинският клуб "Бдинци 2000" участва с юноши и кадети, домакините се представиха стабилно и заеха четвъртото място във временното класиране. Лидер е "Миньор" Перник. "Турнирът премина..

публикувано на 25.10.20 в 16:40

"Монтана" е домакин на шампиона "Лудогорец"

Монтана има тежко домакинство срещу Лудогорец /Разград/. Мачът на стадион „Огоста” започва в 20.15 минути. Днес преди обяд монтанци направиха лека тренировка. След нея наставникът Никола Спасов определи групата от 18 играчи. От вчера се знаеше, че Иван Михов и Борислав Балджийски няма да играят, заради травми. Днес към тях се присъединиха..

публикувано на 25.10.20 в 16:04

Вторият отбор на "Ботев" излиза за победа във Велико Търново

Никола Петров от Ловеч е главен съдия на гостуването на дубъла на Ботев /Враца/ във Велико Търново днес на втория състав на Етър. Мачът е от програмата на Северозападната трета лига и започва от 14.30 часа. Тихомир Маринов от Ловеч и Светослав Моллов от Плевен са помощник-рефери. Делегат на БФС е Игор Бакьов. Гостите не крият амбициите си..

публикувано на 25.10.20 в 12:40

"Локомотив" Мездра гостува на "Янтра" Полски Тръмбеш

Общински футболен клуб "Локомотив" Мездра гостува днес от 14:30 часа на футболен клуб "Янтра" Полски Тръмбеш. Срещата е от 12 кръг на Северозападната трета лига.  Домакините са 8-ми във временното класиране с 19 точки и голова разлика 18:13.  "Железничарите" след престижната победа в последния си мач срещу един от лидерите - "Вихър" Славяново,..

обновено на 25.10.20 в 11:05

Заради COVID- 19 отложиха мач на детски отбори

Срещата между децата на Прециз и Вълчедръм от предстоящия кръг на футбол 9 е отложена. Причина за това е огнището на коронавирус в Дома за хора със зрителни увреждания във Вълчедръм, уточняват от ОС на БФС в Монтана. Заради много болни в отбора на Пъстренец, детският тим от Долно Белотинци няма да пътува за мач в Якимово.

публикувано на 23.10.20 в 16:30