Българско национално радио © 2021 Всички права са запазени

143-ма са кандидатите за парламента от Монтана

Снимка: Радио ВИДИН

27 са партиите и коалиции, които регистрираха листи в Районната избирателна комисия в Монтана за участие в предсрочните парламентарни избори на 14 ноември 2021 г.. 143 са кандидатите за депутати в 47-ото Народно събрание, което е с 16 повече в сравнение с предходните предсрочни избори. Мандатите са 5. Пет политически партии и коалиции участват с пълна листа от 10 кандидат депутати.

Ето и всички листи, подредени според поредността на регистрация в РИК Монтана:


ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"

Валери Тодоров Ценков 


ПП "МИР"

Сияна Ивелинова Николова

Надя Йорданова Младенова

Диана Петкова Николова

Румен Стефанов Минев

Иван Розков Иванов

Мирослав Огнянов Минков

ПП „Общество за нова България”

Валентин Давидков Соколов

Камелия Тодорова Кирилова


ПП "Българско национално обединение - БНО"

Ивелина Момчилова Георгиева

Йордан Иванов Малджански

Владимир Николов Живков


ПП "БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ - ГРАДИВНОСТ"

Борислав Георгиев Борисов

Иван Петров Димов


ПП "Български Национален Съюз – Нова демокрация"

Йонка Красимирова Иванова

Зоя Андреева Рангелова

Елена Ангелова Челебийска

Георги Антониев Ангелов

Ждан Вадимов Чаушев

Иванка Лазарова Етова

Петър Димитров Цветков


ПП "ГЛАС НАРОДЕН"

Пламен Стефанов Христов

Михаил Иванов Михов

Димитър Иванов Митов


ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"

Петър Николаев Петров

Иво Здравков Николов

Тейлър Емилов Николаев

Александър Димитров Радоев

Христо Георгиев Братоев


ПП "Българска Социалдемокрация-Евролевица"

Емил Тодоров Лилов

Иван Николов Иванов

Красимир Валентинов Иванов

Никола Тониев Иванов

Валери Петров Деков

Йонко Лозанов Йонков


ПП "Партия на ЗЕЛЕНИТЕ"

Евтим Георгиев Лозанов

Явор Тонев Яков

Георги Иванов Никодимов

Любомир Стефанов Ангелов

Райна Веселинова Милева


ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"

Пламен Николаев Абровски

Симеон Василев Власев

Десислава Цветанова Цонева

Румен Петров Гелов

Кристина Андриянова Максимова

Галина Георгиева Борисова


ПП "ПРАВОТО"

Лиляна Ботева Рашева


КП "БСП за БЪЛГАРИЯ"

Ирена Тодорова Анастасова

Илиян Ангелов Тимчев

Огняна Серьожева Найденова

Десислава Венциславова Куткудейска

Мирослав Георгиев Марков

Георги Русев Ангелов

Галя Георгиева Рачкова

Теодора Кирчева Тодорова

Евелина Илиева Борисова

Петър Тодоров Петров


ПП "БРИГАДА"

Мануел Лъчезаров Шекеров

Ивайло Цветков Чобанов

ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

Илиян Костов Боровански

Събина Николова Делкова


КП "ГЕРБ-СДС"

Ирена Методиева Димова

Драган Благоев Благоев

Христо Йорданов Кастрев

Стефан Александров Панталеев

Деян Венциславов Еленков

Ирена Асенова Димитрова

Георги Тодоров Георгиев

Полин Николаева Гълъбова

Калин Филипов Хайтов

Александър Григоров Ангелов


КП "Продължаваме Промяната"

Инна Владимирова Иванова

Ванина Димитрова Вецина

Леночка Кръстева Ангелова

Недялко Йорданов Томов

Марин Андонов Донков

Стефан Пламенов Петков


ПП "Движение за права и свободи"

Димитър Иванов Аврамов

Надя Йорданова Петрова

Ванина Божидарова Стоянова

Теодора Димитрова Любенова

Иван Калинов Замфиров

Светлин Горанов Райков

Денис Съботинов Миленов

Кремена Цветанова Томова

Добромир Чавдаров Йоцов

Албена Росенова Иванова


ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"

Владимир Александров Чучуев

Румен Иванов Ерменков 

Мариян Петров Казак

Иван Иванов Кънчев  

Георги Тодоров Петров  


КП "ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!"

Мая Владимирова Григорова

Димана Макариева Георгиева

Оля Славейкова Георгиева

Теменужка Димитрова Цветкова

Мария Георгиева Каменова

Румян Александров Александров

Мадлена Георгиева Борисова

Мая Богданова Антова-Червеняшка 


"НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"

Боян Георгиев Аврамов

Ана Симеонова Атанасова

Митко Цеков Митов


ПП "ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ" 

Димитър Йорданов Чукарски

Софрони Кръстев Захариев

Зорница Цветомирова Михайлова

Людмил Кирилов Петров

Жаклин Симеонова Георгиева

Иван Григоров Ганов

Владимир Софрониев Владимиров

Светослав Валентинов Иванов

Борис Хариев Рангелов

Иван Димитров Борисов


ПП ПП "БСДД – БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ"

Севина Краснодарова Хаджийска

Йордан Найденов Йорданов

Иво Филипов Георгиев


ПП "АТАКА"

Спас Сердаров Димитров

Емил Стефанов Владимиров

Борислав Димитров Цеков

Лъчезар Любомиров Лазаров

Деян Георгиев Цветков

Ивайло Стоянов Докузанов


"ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ"

Борислав Кирилов Кирчев

Крум Илиев Младенов

Венцислав Димитров Димитров

Иван Йорданов Тодоров

Страхил Цветанов Георгиев


"ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)"

Борислав Димитров Сандов

Михаил Ванюшев Иванов

Лало Пацев Каменов

Димитър Иванов Димитров

Виктор Вериславов Василев

Вера Милотинова Ставрова

Светослав Нейков Димитров

Венцислав Василев Кръстев

Камелия Николова Михайлова

Мартин Михайлов Заимов


ПП "ВОЛЯ"

Щериана Валентинова Иванова

Илиян Христов Димитров

Васил Михайлов Гиев

Анжела Георгиева Ангелова

Стелиян Красимиров Николов

Деян Валентинов Митев

Вижте още

Заявяваме електронно 7 услуги за изборите

На Портала за достъп до електронни административни услуги на Държавна агенция "Електронно управление" – egov.bg  могат да бъдат заявени електронно 7 услуги, предоставяни от общински администрации, свързани с Изборния кодекс, във връзка с предстоящите на 14 ноември 2021 г. избори за президент и вицепрезидент на Република България, и за народни..

публикувано на 27.10.21 в 11:12

Постигнаха съгласие за състава на подвижните секционни избирателни комисии в Община Видин

Днес се проведоха консултации за определяне на съставите на секции за гласуване с подвижна избирателна кутия във връзка с насрочените на 14 ноември 2021 г. избори за президент и вицепрезидент и за 47-мо Народно събрание, съобщава Община Видин. Партиите се споразумяха за разпределението както на ръководството на комисиите, така и на членовете. Ще..

публикувано на 25.10.21 в 13:14

Определиха секциите за хора с увреждания в Община Кула

Със заповед на кмета на Община Кула д-р Владимир Владимиров са определени секциите, в които избирателите с увредено зрение, затруднение в придвижването или с друго увреждане, могат да гласуват в достъпна среда.  Секциите са две и се намират в град Кула, ул. „Възраждане“ №32, СУ „Васил Левски“, същите са на първия етаж на сградата, която има..

публикувано на 25.10.21 в 11:45

На живо безплатен предизборен диспут по Радио Видин (видео)

Темата, по която говорят представителите на партиите и коалициите, които заявиха участие в диспута е: "Северозападна България през следващите 4 години - социална политика, икономика, инфраструктура". Водещ е Цветомир Цветанов. Дебатът ще се излъчва на живо едновременно в радио ефира и с видео стрийм на сайта на  Радио Видин  и на страницата на Радиото..

публикувано на 25.10.21 в 09:28

Безплатен предизборен диспут по Радио Видин

Безплатен предизборен диспут за парламентарните избори на 14 ноември 2021 г.  ще проведе и излъчи  Радио ВИДИН в  понеделник, 25 октомври, от 9:10 часа . Темата, по която ще говорят представителите на партиите и коалициите, които заявят участие в диспута е: "Северозападна България през следващите 4 години - социална политика, икономика,..

публикувано на 22.10.21 в 08:05

В Мездра проведоха допълнителни консултации за попълване съставите на СИК

Упълномощени представители на парламентарно представените партии и коалиции от партии в 46-ото Народно събрание проведоха допълнителни консултации за попълване на незаетите места в секционните избирателни комисии (СИК) в община Мездра на изборите за президент и вицепрезидент на Република България и за народни представители на 14 ноември 2021 г...

публикувано на 18.10.21 в 13:10

Теми и дати на предизборните диспути в програмата на Радио Видин

Безплатен диспут ще се проведе на: •  на 25.10.2021 г. от 09:10 до 11:10 ч. с тема: „Северозападна България през следващите 4 години – социална политика, икономика, инфраструктура“ – водещ Цветомир Цветанов; За да участвате в безплатния диспут трябва да заявите писмено, участието в срок до 17 часа на 22.10.2021 г. на e-mail:..

публикувано на 14.10.21 в 17:46