България e четвъртфиналист на Евроволей 2017, днес играе със Сърбия

БГНЕС

Мъжкият национален отбор на България по волейбол се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство в Полша, като победи Финландия с 3:1 (23:25, 25:21, 25:11, 25:12) гейма. В спор за място на полуфиналите, днес българите ще се изправят срещу състава на Сърбия, който завърши на първо място в група A.

Още от рубриката

България загуби от Франция с 0:1

На националния стадион „Васил Левски“ в София , в предпоследния си мач от Група "А" на квалификациите за световното първенство по футбол в Русия през 2018 г., България загуби от Франция с резултат 0:1. Гола за гостите вкара Блез Матюиди още в третата..

публикувано на 08.10.17 в 00:05

София посрещна Първото балканско първенство по петанк

От 29 септември  до 1 октомври на столичния стадион „Академика IV км“ се проведе Първото Балканско първенство по петанк за жени, мъже, девойки и юноши. Събитието бе организирано от Българската федерация по петанк със съдействието на „София 2018..

публикувано на 03.10.17 в 12:35

България е с най-добро класиране в ранглистата на ФИФА от 2010 г. насам

Българският национален отбор по футбол се изкачи с 14 места до 38-ма позиция в световната ранглиста на ФИФА, като остави зад себе си Парагвай, Япония и Румъния. Класирането е най-доброто на България от 2010 г. насам и се дължи на историческата победа..

публикувано на 14.09.17 в 15:35