На Атанасовден ви срещаме с Атанас Атанасов, решил да остави сигурността на временния си дом в Англия и да се захване с производство на реселешки лук в плевенско село. С журналиста Александър Детев говорим за българските медии в чужбина и тяхната роля за съхраняване на българския дух. Запознаваме ви и с по-важните новини от деня накратко. Водещ на броя е Красимир Мартинов.
Да открием красивото в изборния ден! Под това мото сънародниците ни в Англия създадоха серия от събития в социалните мрежи, аранжирани с красива пролетна визия и адреси на изборните секции. За инициативата и организацията на вота на Острова ни разказва..
Животът е сцена, а сценария на собствената си пиеса пише всеки един от нас – някой със смелост, друг с въображение, а трети… оставяйки се по течението. Какво ни липсва, за да може България да напредва и да се развива? За журналиста Александър Детев..
След покачването на температурите в България и настъпването на петък, съвсем естествено, настроението ни стана по-лежерно и приятно. Такава ще бъде и „България днес“. Ще започнем с малко политика, ще се насладим на среща с един от обичаните радио гласове..
Да открием красивото в изборния ден! Под това мото сънародниците ни в Англия създадоха серия от събития в социалните мрежи, аранжирани с красива пролетна..