"Ботев" с медали при кадетите

Борци на врачанския клуб Ботев 93 донесоха медали от 15-ия турнир в класическия стил за кадети „Васил и Георги Илиеви“ в Кюстендил. Така клубът от града под Околчица затвърди позициите си на един от водещите в борбата. В категория до 45 кг..

публикувано на 13.10.20 в 07:15

Видински деца с успехи на Републиканското по джудо

Видински деца от два спортни клуба по джудо се завърнаха с медали от провелото се през почивните дни в Пазарджик Републиканско първенство по джудо за момичета и момчета. Състезателите на  СК "БЪДИН"- Самбо и Джудо са завоювали три медала, каза..

публикувано на 12.10.20 в 17:53

Пъстрина Николово победи категорично Ком Берковица

Пъстрина 2012 /Николово/ победи с 4:0 при гостуването си Ком /Берковица/ в среща от 6-ия кръг. Успехът изкачи Пъстрина на върха във временното класиране на четвърта монтанска футболна дивизия. Два гола за тима от Николово наниза Деян Петров /7,..

публикувано на 12.10.20 в 16:02

21 медала за атлети от Враца

Атлетите от клуб "Ивайло Младенов" направиха най-хубавия подарък за своя патрон, като спечелиха 21 медала от поредното издание на турнира "Атлетите на Враца". Президентът, който имаше личен празник в петък, каза, че 21 състезатели са завоювали 21..

публикувано на 12.10.20 в 09:01

Дъжд от медали за атлетите на СК "Радуканови" Видин

Над 200 състезатели на клубове от цялата страна участваха в третото издание на турнира “Атлетите на Враца”. Събитието се проведе в лекоатлетическата писта във Враца, като участниците се съревноваваха в 8 дисциплини, включващи: бягане с препятствия, скок..

публикувано на 11.10.20 в 15:19

"Локо" Мездра е шампион по кореспондентен шах

Завърши 21-вото Държавно отборно първенство за мъже по кореспондентен шахмат. Участие взеха 4 отбора, които изиграха по две партии с разменени цветове всеки срещу всеки. В изключително оспорвана борба шампионската титла завоюва отборът на..

публикувано на 11.10.20 в 15:07

Видинските каякари окупираха първите места на Купа "Черно море"

Състезателите на видинския клуб по кану-каяк "Бдин 77" взеха още купи в края на състезателния сезон. Възпитаниците на треньора Цветан Иванов участваха във второто издание на купа "Черно море" във Варна и окупираха първите места в класирането...

публикувано на 11.10.20 в 14:53

"Локомотив" /Мездра/ гостува на съименниците си от Дряново

В предстоящия 10 кръг на Северозападната трета футболна лига "Локомотив" Мездра гостува на съименниците си от Дряново. Срещата е утре от 16 часа. Домакините заемат временното 9-то място във временното класиране и са с актив от 15 точки и голова разлика..

публикувано на 10.10.20 в 14:50

"Кариана" е домакин на "Царско село" за купата на България

"Кариана" /Ерден/ приема "Царско село" за купата на България на 20 октомври. Мачът от 1/16 финала е от 15 часа на стадиона в село Ерден. В предишната фаза каринаци биха с 4:0 четвъртодивизионния "Чавдар" /Троян/. Ден  по-късно, на 21 октомври, от 15..

публикувано на 10.10.20 в 10:30

"Вихър" /Николово/ приема "Вършец"

Николай Малджански ще ръководи дербито на 6-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия "Вихър" /Николово/ - "Вършец" днес. Мачът е от 16 часа. По същото време се играят още срещите: "Долно Белотинци" - "Стубел", "Берковица" - "Пъстрина" /Николово/,..

публикувано на 10.10.20 в 09:30