публикувано на 15.12.19 в 15:26

15 години Фен клуб "ЦСКА– Видин"

публикувано на 15.12.19 в 15:21

"Юга" победи "Севера" в баскетболния мач на звездите във Видин

Отборът на "Юга" победи "Севера" с 77 на 64 точки в 14-тото издание на баскетболния "Мач на звездите". Баскетболното шоу е запазената марка на Видин в Националната АнтиСПИН кампания. Представители на всичките четири училища, дали играчи..

публикувано на 29.11.19 в 20:13

Монтана приема Черноморец /Балчик/

Двубоят от 17-ия кръг на Втора лига на стадион "Огоста" започва в 15 часа утре . Това ще е домакинския дебют за треньорския тандем Светлан Кондев – Венци Иванов. В първата си среща начело на Монтана двамата измъкнаха победа с 1:0 при гостуването си на..

публикувано на 29.11.19 в 17:32

Кариана гостува на Спартак /Варна/

Кариана ще трябва да вземе максималното от гостуването утре на Спартак /Варна/. Двубоят от 17-ия кръг на Втора лига е от 14.30 часа . След грешната стъпка у дома срещу Спартак /Плевен/ срещу другия опашкар момчетата на треньора Веселин Великов нямат..

публикувано на 29.11.19 в 17:10

Монтана победи НСА със 76:40

Баскетболистките на Монтана победиха със 76:40 точки у дома НСА в изтеглена среща от 10-ия кръг на първенството на страната при жените. Наставникът Стефан Михайлов даде повече игрови минути на състезателките, които останаха на скамейката в мача за..

публикувано на 29.11.19 в 14:56

Ботев гостува на Черно море

Ботев ще опита да изненада "моряците" във Варна в опит да добави точка или три към скромния си актив. Цената на равенството ще е със знак на успех, защото за морската столица тръгна група с 14 полеви играчи и двама вратари. След напускането на Филип..

публикувано на 29.11.19 в 10:55

Ясни са номинираните спортисти на Враца за 2019 година

33-ма състезатели от 11 клуба са номинирани за традиционната анкета във Враца "Спортист на 2019 г.”. Най- внушително е присъствието на борците, които са една трета част от предложените за наградите. Начело на бъдещите призьори е Кирил Милов, който..

публикувано на 28.11.19 в 12:29

Церемония събира изявени спортисти на "Ботев" Враца

Сдружението на клубовете "Ботев" Враца събира в петък вечер на уникална церемония свои изявени членове, за да ги награди. За 16-и път организацията ще почете бивши спортисти, които са навършили кръгли годишнини. Церемонията няма аналог в България, като..

публикувано на 28.11.19 в 12:27

Баскетболиските на Монтана нанесоха първа загуба на Берое /Стара Загора/

В зала "Младост" момичетата на треньора Стефан Михайлов се наложиха над Берое с 65:56 точки в мача от 7-ия кръг.  През цялата среща шампионките доминираха над съперника . 6-7 точки бе преднината на Монтана през първата четвърт, която приключи при..

публикувано на 28.11.19 в 11:00

"Пъстрина" е новият областен шампион на Монтана при ветераните

Пъстрина 2012 е новият областен първенец по футбол за ветерани. Тимът от Николово записа отново победа над Син Стрел /Крапчене/. Този път момчетата на Веско Михайлов – Гери се наложиха с 2:1 на стадиона в Крапчене. Така с общ резултат от 7:2 Пъстрина..

публикувано на 28.11.19 в 07:48

Баскетболен мач в подкрепа на борбата срещу СПИН

Четиринайстото издание на баскетболния "Мач на звездите" ще се проведе във Видин на 29 ноември. Ученическите отбори на "Севера" и "Юга" се срещат от 17 часа в Спортната зала в града. Демонстративният мач се провежда по повод 1 декември, Световен ден за..

публикувано на 27.11.19 в 17:15