Спортен гълъб на кмета на Оряхово с успех на престижно състезание

Кметът на община Оряхово Росен Добрев , който е един от най-запалените собственици на спортни гълъби в България, се похвали с пореден успех на свой любимец. Мохикан, който е личен избор на кметската съпруга и депутат Ралица Добрева, се..

публикувано на 03.02.20 в 10:02

"Град" Белоградчик надигра "Ботев" Ихтиман

"Град" Белоградчик записа осма победа във Висшата волейболна лига - Западна група. В среща от 13 кръг белоградчишките момчета победиха като гости тима на "Ботев" Ихтиман с 3-0 гейма (25-20 ; 25-22 ; 25-20), вече са с актив от 23 точки и продължават да са..

публикувано на 02.02.20 в 15:02

Йоло Николов със сребро от Националния шампионат

Състезаващият се треньор на СК „Атлет„ Мездра Йоло Николов спечели пореден медал в дългата си кариера. Страхотно състезание на финала на 1500 м направиха Християн Стоянов (Дунав – Русе) и Йоло Николов на Националния шампионат за мъже и жени в зала..

публикувано на 02.02.20 в 14:59

Отложиха днешния мач на "Видабаскет"

Мачът от 14-ия кръг в баскетболната "А" група-мъже между отборите на "Видабаскет" и "Славия" е отложен. Причината е грипната епидемия във Видин, заради която са забранени всички масови мероприятия с цел избягване на контактите между болни и здрави лица...

публикувано на 02.02.20 в 14:55

"Ливърпул" вече има фенклуб и във Враца

Английският гранд Ливърпул вече има фенклуб и във Враца. Привържениците на "мърсисайдци" се събраха в събота в популярен ресторант в града под Околчица, за да се обединят около любимия си футболен отбор. 50-60 човека уважиха учредителната сбирка, на която..

публикувано на 02.02.20 в 14:49

"Бдин" продължава подготовка, надява се на финасова подкрепа

Шампионът на четвърта монтанска футболна дивизия Вихър /Николово/ обърна Бдин /Видин/ от 0:2 до 3:2 в приятелска среща. До почивката на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста” вихърци губха с два гола. Денис Гърлов откри резултата за видинчани след..

публикувано на 02.02.20 в 14:42

"Дреновец" завърши 0:0 с "Академия Ботев"

Отборът, който има претенции да е дублиращ на врачанския Ботев и се подвизава под името Академия Ботев, записа нулево равенство във втората контрола от зимната си подготовка. Лидерът във врачанската четвърта дивизия се представи силно срещу шестия в..

публикувано на 02.02.20 в 14:31

"Ком" премери сили с юношите на "Монтана"

Юношите старша възраст на Монтана направиха 1:1 с третодивизионния Ком /Берковица/ в контролна среща, играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. В 18-та минута берковчани откриха резултата. От фаул бившият халф на Монтана Йордан Тодоров – Паро..

публикувано на 02.02.20 в 14:26

"Ботев"/Враца/ се прибира от лагера в Турция

Валери Домовчийски пропусна последната контрола на "Ботев"- Враца на турска земя. Централният нападател вдигна висока температура и остана в хотела, докато неговите съотборници победиха с 1:0 австрийския тим на "Форвертс Щаер". В..

публикувано на 01.02.20 в 08:22

Монтана победи Партизан в мач от Адриатическата лига

Монтана победи с 90:67 точки сръбския Партизан в мач от Адриатическата лига по баскетбол при жените. Така момичетата на треньора Стефан Михайлов се класираха за финалната четворка. Кметът на Монтана Златко Живков и президентът на лигата Сръбобан..

публикувано на 31.01.20 в 15:45