Нови победи за юношите на "Видабаскет"

Юношите на "Видабаскет" продължиха с победната си серия в държавния баскетболен шампионат при подрастващите на регион „Рила“. Днес на турнир във Враца командата на ст. треньора Николай Колев надигра последователно- домакините „Ботев 2012“ Враца..

публикувано на 21.02.21 в 15:03

Чипровци победи Г. Дамяново с 1:0

Миньор Кипровец /Чипровци/ се наложи с минималното 1:0 над Шурданица /Георги Дамяново/ в контролна среща. От ръководството на Монтана разрешиха спаринга да се проведе на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. През седмицата пък чипровчани..

публикувано на 21.02.21 в 14:30

Монтана U19 би с 6:5 Вихър /Николово/

Юношите старша възраст на Монтана победиха с 6:5 аматьорите от Вихър /Николово/. Контролната среща се игра на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. Младоците направиха обрат. Кристиян Методиев – Пато и Емил Петров, от старшата завършиха с..

публикувано на 21.02.21 в 14:26

"Град" Белоградчик записа първа триточкова победа

Отборът на "Град" Белоградчик най-после записа успех в по-малко от пет гейма в държавното първенство по волейбол. Момчетата от Белоградчик надиграха напълно заслужено като гости "Eтрополе" с 3-1 гейма (25-20; 25-27; 25-22; 25-15). Това е третата поредна и..

публикувано на 21.02.21 в 14:22

Медали за щафетата на "Радуканови" Видин от Националния шампионат

Бронзови отличия заслужи щафетата 4х200 м девойки на видиския клуб "Радуканови" от националния шампионат по лека атлетика за момичета и момчета под 16 години в зала. Видинските момичета в състав Паолина Дочкова, Мартина Стефанова, Рая Пламенова, Ивайла..

публикувано на 21.02.21 в 14:11

Хандбалистите на "Локомотив" Мездра с втора победа в първенството

В среща от първенството на "А" РХГ отборът на "Локомотив" Мездра постигна втора победа, този път над седмия в класирането "Асти 91" Хасково с 29:28 гола. В спортната зала във Вършец Милен Валентинов и Илиян Младенов отбелязаха по 6 гола, Валентин..

публикувано на 21.02.21 в 10:49

Митко Ценов с титла на Балканиадата по лека атлетика

Мездренчанинът Митко Ценов грабна титлата на 1500 метра на Балканиадата в Турция вчера. Той стигна до успеха, след като атакува в последната обиколка и не пусна водачеството до края на бягането. Атлетът от Мездра финишира първи за 3:45.97 минути. Той..

публикувано на 21.02.21 в 08:26

"Ботев" загубиха драматично с 3:2 гостуването на "Арда"

Отборът на "Арда" /Кърджали/ постигна драматичен успех с 3:2 над "Ботев" /Враца/ в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Домакините поведоха с два гола, след като Жуниньо (4) и Пламен Крумов (29) се разписаха през първата част. В 35-ата минута Аласан..

публикувано на 20.02.21 в 16:52

"Монтана" надигра "Пирин" с 3:1 гейма

Волейболистите на "Монтана" спечелиха с 3:1 гейма срещу "Пирин" /Разлог/ в отложена среща от 7-ия кръг на Първата осмица при мъжете. В зала "Младост" гостите спечелиха първата част след 25:23 точки. Домакините стегнаха редиците и до края не..

публикувано на 20.02.21 в 12:00
ФК

Съдия от Перник дебютира в елита на мач на "Ботев"

Съдия от Перник, който ще направи дебюта си в елита, получи наряд за следващия мач на "Ботев". Димитър Димитров от миньорския град ще ръководи гостуването на врачани в Кърджали срещу "Арда". Мачът е в събота от 12.30 часа. Петър Митрев и Станислав..

публикувано на 20.02.21 в 08:45