публикувано на 17.02.20 в 08:19

"Монтана" сдаде Купата

публикувано на 16.02.20 в 15:52

Ботев /Враца/ регистрира първото си равенство в зимната подготовка

Ботев /Враца/ регистрира първото си равенство в зимната подготовка. След 4 контроли, в които спечелиха 2 мача и в два регистрираха загуби, възпитаниците на Тони Здравков завършиха 1:1 с втородивизионния Литекс. Това беше предпоследната проверка за..

публикувано на 05.02.20 в 17:29

Пъстрина 2012 /Николово/ победи Огоста /Хайредин/

Пъстрина 2012 /Николово/ направи обрат срещу Огоста /Хайредин/ и спечели с 3:1 контролната среща. Тимът от монтанско гостува на съперника от врачанската областна група. Пламен Първанов изведе напред домакините. Последваха три попадение за Пъстрина..

публикувано на 04.02.20 в 17:22

Ботев ще играе контрола с Литекс

Спортно-техническото ръководство на Ботев е готово да премести контролата с Литекс и в Криводол, ако метеорологичната обстановка се влоши драматично през следващите няколко дни. Информацията потвърди старши-треньорът Тони Здравков. Тъй като синоптиците..

публикувано на 04.02.20 в 17:02

Двама болни в лагера на Ботев

Двама са болните футболисти в лагера на врачанския Ботев след завръщането му на родна земя. Валери Домовчийски и Илия Миланов имат вирусно заболяване и пропуснаха тренировките. В понеделник самостоятелно занимания водеше и Атанас Зехиров, но от днес и..

публикувано на 04.02.20 в 16:58

Волейболистите на Монтана приемат Марек

Волейболистите на Монтана приемат Марек Юнион Ивкони /Дупница/ в среща от междинния 14-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Мачът в зала “Младост” започва утре в 18.30 часа. В предишния кръг монтанци биха с 3:1 гейма при  гостуването си Черно море /Варна/...

публикувано на 04.02.20 в 14:24

Награждават най-добрите спортисти на Мездра

В петък /7 февруари/ от 18 часа в Мездра ще се проведе тържествената церемония "Спортист на годината". Множеството успехи, постигнати от мездренските спортисти през 2019 година, са приятната причина и за раздаването на много награди. Отличията ще бъдат за:..

публикувано на 04.02.20 в 08:47

Монтана би с класика румънци

Монтана победи с 3:0 втородивизионния Решица /Румъния/ в контролна среща в Турция. 16-годишният Румен Георгиев с дебютен гол за мъжете. В 28-та минута Николай Цветков – Демона изведе Атанас Илиев сам срещу вратаря и нападателя откри резултата за..

публикувано на 03.02.20 в 17:45

Пламен Петков с бронз на дълъг скок

Пламен Петков спечели бронзов медал от националния шампионат за мъже, проведен в неделя в зала "Асикс Арена" в София. От клуб Ивайло Младенов определиха представянето на спортист №5 на Враца за 2019 г. като много добро, въпреки че в последния..

публикувано на 03.02.20 в 16:05

Баскетболистките на Монтана победиха Славия

Баскетболистките на Монтана се наложиха със 78:54 точки при гостуването си на столичния Славия в мач от първенството при жените. Шампионките на България нямаха проблеми срещу "белите". На почивката те водеха с 10 точки. В третата четвърт монтанчанки..

публикувано на 03.02.20 в 15:30

Злато за мездренски лекоатлети

След като няколко сезона Милица Мирчева от СК "Атлет"- Мездра се състезаваше в САЩ, където следваше, тя спечели златния медал на 3000 м. от националното първенство за мъже и жени в зала "Асикс Арена" в София. Тя даде време от 9:33.61 мин., като проведе..

публикувано на 03.02.20 в 14:58